Praca wieliczka

1 - 4 z 4 ogłoszeń

Obsługa Sklepu Internetowego.

Firma: Skoda Wieliczka.

Gowork.pl

01-08-14

Wieliczka (małopolskie)

Wieliczka zatrudni osobę do prowadzenia sklepu internetowego na 1/2 etatu, mile widziani studenci ostatnich lat, osoby z orzeczonym stopniem (...)

Analityk Finansowy

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

29-07-14

Wieliczka (małopolskie)

Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Analityk Finansowy Miejsce pracy: powiat wielicki   Zakres obowiązków: przygotowanie rocznego budżetu forecastu i planu (...)

Programista PHP

Firma: Adecco

Gowork.pl

10-07-14

Wieliczka (małopolskie)

posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. (...)

Kierowca d

Firma: Bus

Gowork.pl

15-06-14

Wieliczka (małopolskie)

prawo jazdy kategorii D.Przewóz osób na liniach regularnych (Mercedes Sprinter).Wymagane wszystkie aktualne uprawnienia do przewozu osób.Kraków-Wieliczka-Bochnia-Brzesko.Kontakt przez Formularz Gumtree lub Telefonicznie :Proszę dzwonić od (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta wieliczka

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.