Praca wieliczka

1 - 10 z 10 ogłoszeń

Koordynator w Dziale Obsługi Klienta (z językiem angielskim)

Firma: ERS | Defines positive change

Gowork.pl

02-09-15

Wieliczka (małopolskie)

zleceń; Wystawianie faktur; Aktywne umacnianie więzi i współpracy z Klientami; Udział w spotkaniach z Klientem; WYMAGANIA: Wykształcenie wyższe lub w trakcie ostatniego roku studiów; Doświadczenie na podobnym stanowisku: w obsłudze Klienta; Bardzo (...)

01-09-15

Wieliczka

do sklepu z drobnym  AGD, na stanowisko sprzedawca oraz kierownik sklepu . Osoby z doświadczeniem, dyspozycyjne. CV prosze przesyłąć na podany adres (...)

grafik komputerowy, drukarz

Firma: DCPA

Gowork.pl

24-08-15

Wieliczka (małopolskie)

zatrudni do prac graficznych, drukarsjich i (...)

Instruktor

Firma: CE Lingua

Gowork.pl

16-08-15

Wieliczka (małopolskie)

instruktora szachowego do prowadzenia zajęć dodatkowych w szkole podstawowej Wymagania: - przygotowanie pedagogiczne - kwalifikacje do prowadzenia zajęć szachowych (np. dokument potwierdzający członkowstwo w klubie szachowym, lub inny dokument mówiący o (...)

introligator

Firma: Grupa Press Art

Gowork.pl

03-08-15

Wieliczka (małopolskie)

rozijająca się drukarnia cyfrowa zatrudni odpowiedzialnego pracownika ze znajomością sztuki introligatorskiej. Mile widziane prawo (...)

Fryzjer

Firma: Salon Fryzjerski Kativo

Gowork.pl

30-07-15

Wieliczka (małopolskie)

zainteresowanych proszę o kontakt (...)

Pracownika Działu Obsługi Klienta

Firma: ERS|Defines positive change

Gowork.pl

16-07-15

Wieliczka (małopolskie)

pracownika na stanowisko Pracownika Działu Obsługi Klienta Miejsce pracy: Wieliczka Obowiązki: Dbałość o właściwy przebieg realizacji zleceń oraz zadowolenie Klienta ze współpracy; Kalkulacja (...)

Plakatowanie, roznoszenie ulotek

Firma: NOWE MEDIA

Gowork.pl

09-07-15

Wieliczka (małopolskie)

ulotek oraz plakatowania. Mile widziani studenci, uczniowie oraz osoby będące na emeryturze/rencie, ponieważ w większości przypadków będzie to praca dorywcza. Szukamy osób uczciwych i sumiennych, jesteśmy firmą wykonującą nasze zlecenia (...)

Niania dorywczo

Firma: strefa-opiekunek.pl

Gowork.pl

16-06-15

Wieliczka (małopolskie)

godzinach max. do 18 praca po 5,5h.Obowiązki niani to tylko i wyłącznie zajmowanie się dzieckiem (żadnego sprzątania, gotowania, prasowania), wychodzenie na spacery, zabawy na świeżym powietrzu, podgrzanie obiadku. Synek ma 4 latka, jest bardzo żywiołowy i (...)

Kurier/doręczyciel

Firma: Work Service S.A.

Gowork.pl

14-06-15

Wieliczka (małopolskie)

przesyłek do klientów indywidualnych i instytucjonalnych; - Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywana pracą; - Dokładne i terminowe rozliczanie przesyłek pobranych do doręczenia; - Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów. (...)

 << 
1
 >> 
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.