Praca wieliczka

1 - 9 z 9 ogłoszeń

Fryzjer

Firma: Salon Fryzjerski Kativo

Gowork.pl

30-07-15

Wieliczka (małopolskie)

fryzjera lub fryzjerkę,praca od zaraz zainteresowanych proszę o kontakt (...)

introligator

Firma: Grupa Press Art

Gowork.pl

28-07-15

Wieliczka (małopolskie)

cyfrowa zatrudni odpowiedzialnego pracownika ze znajomością sztuki introligatorskiej. Mile widziane prawo (...)

Pracownika Działu Obsługi Klienta

Firma: ERS|Defines positive change

Gowork.pl

16-07-15

Wieliczka (małopolskie)

o właściwy przebieg realizacji zleceń oraz zadowolenie Klienta ze współpracy; Kalkulacja zleceń; Opracowanie dokumentacji produkcyjnej; Nadzór nad przebiegiem realizacji zleceń (komunikacja z Klientem i (...)

Plakatowanie, roznoszenie ulotek

Firma: NOWE MEDIA

Gowork.pl

09-07-15

Wieliczka (małopolskie)

plakatowania. Mile widziani studenci, uczniowie oraz osoby będące na emeryturze/rencie, ponieważ w większości przypadków będzie to praca dorywcza. Szukamy osób uczciwych i sumiennych, jesteśmy firmą wykonującą nasze zlecenia solidnie i tego też (...)

Niania dorywczo

Firma: strefa-opiekunek.pl

Gowork.pl

16-06-15

Wieliczka (małopolskie)

ustalany co piątek).Praca w różnych godzinach max. do 18 praca po 5,5h.Obowiązki niani to tylko i wyłącznie zajmowanie się dzieckiem (żadnego sprzątania, gotowania, prasowania), wychodzenie na spacery, zabawy na świeżym powietrzu, podgrzanie obiadku. Synek (...)

Kurier/doręczyciel

Firma: Work Service S.A.

Gowork.pl

14-06-15

Wieliczka (małopolskie)

zlecenia; -Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego; -Możliwość uczestniczenia w szkoleniach zawodowych; -Niezbędne narzędzia pracy; -Wynagrodzenie stałe powiązane wraz z atrakcyjnym system premiowym + zwrot kosztów (...)

Media Specialist

Firma: HR Mastiff

Gowork.pl

08-06-15

Wieliczka (małopolskie)

na stanowiska średniego i wyższego szczebla zarządzania.W imieniu naszego Klienta-   renomowanej firmy FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:  Media Specialist Miejsce pracy: woj. małopolskie   Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za (...)

Doradca klienta

Firma: Servitutes

Gowork.pl

26-05-15

Wieliczka (małopolskie)

niewymagana. Masz doświadczenie? Dostaniesz coś extra... Kancelaria obsługuje następujące sprawy: Wypadki komunik. i w pracy Wypadki w rolnictwie Błędy medyczne Niesłuszne aresztowania Sprawy spadkowe Odzyskiwanie całości składek z tzw. polis inwestycyjnych (...)

14-05-15

Wieliczka (małopolskie)

prowadzenie wywiadów w zakresie dostępu do usług telekomunikacyjnych • inwentaryzacja wykorzystywanych w regionie rozwiązań technologicznych• aktywne pozyskiwanie Klientów • realizacja sprzedaży w oparciu o szerokie portfolio usług (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta wieliczka

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.