Praca wieliczka

1 - 8 z 8 ogłoszeń

Technolog / Project Manager

Firma: Global Supplier Poland Sp. z o.o.

Gowork.pl

30-10-14

Wieliczka (małopolskie)

Finlandia, Wielka Brytania. W związku z rozwojem oddziału w Polsce poszukuje osoby na stanowisko: Technolog / Project Manager Miejsce pracy: Małoposka/Kraków Zakres obowiązków  Zarządzanie projektami z zakresu konstrukcji stalowych, (...)

REPREZENTANT/PRZEDSTAWICIEL KANCELARII

Firma: PRAEMIUM Kancelaria Odszkodowawcza

Gowork.pl

21-10-14

Wieliczka

KANCELARII Specjalizujemy się w uzyskiwaniu maksymalnych odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych i innych zdarzeniach. Nie poprzestajemy na pierwszej wypłacie, walczymy do końca na drodze postępowania sądowego. Daje to pełne (...)

Kierowca w transporcie międzynarodowym kat.C

Firma: Mikrus Transport

Gowork.pl

07-10-14

Wieliczka (małopolskie)

w transporcie międzynarodowym.  Sumienność, dyspozycyjność i umiejętność radzenia sobie w stresowych sytuacjach warunkiem koniecznym. Mile widziana znajomość języka obcego np.: angielskiego, niemieckiego lub francuskiego, komunikatywność, dynamiczna (...)

Ślusarz-montażysta

Firma: Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

Gowork.pl

29-09-14

Wieliczka (małopolskie)

operacji montażu rozjazdów i części rozjazdowych kolejowych i tramwajowych,  montaż nawierzchni szynowej na podrozjazdnicach drewnianych i betonowych Wymagania: wykształcenie min.zawodowe o specjalności (...)

lektor języka angielskiego

Firma: szkoła języków obcych " Kontekst"

Gowork.pl

28-09-14

Wieliczka (małopolskie)

obcych " Kontekst" zatrudni lektorów języka angielskiego.   Oferujemy : Stałą pracę na umowe zlecenie Interesująca pracę w dobrej atmosferze   Wymagania: Udokumentowana znajomość języka zaangażowanie predyspozycje do prowadzenia (...)

Stażysta

Firma: EVEREST

Gowork.pl

31-08-14

Wieliczka (małopolskie)

mnie!" skierowanego do bezrobotnych absolwentów między 15 a 27 rokiem życia z powiatu krakowskiego, wielickiego i proszowickiego. W ramach projektu oferujemy:- doradztwo zawodowe- warsztaty poszukiwania pracy- kurs j. angielskiego (120 h) bądź kurs z obsługi (...)

Elektromechanik

Firma: Dealer Roku 2013

Gowork.pl

27-08-14

Wieliczka (małopolskie)

zawodowe min. 2 lata -Znajomość elektromechaniki marek niemieckich -Umiejętność czytania schematów i dokumentacji -Determinacja w rozwiązywaniu problemów Oferujemy: -Pracę w prężnie rozwijającej się firmie -Możliwość dalszego (...)

Konserwator

Firma: Dealer Roku 2013

Gowork.pl

26-08-14

Wieliczka (małopolskie)

2013 zatrudni Konserwatora osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za naprawy na terenie (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta wieliczka

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.