Praca wieliczka

1 - 5 z 5 ogłoszeń

SPECJALISTA DS ODSZKODOWAŃ

Firma: PRAEMIUM

Gowork.pl

11-11-14

Wieliczka

współpracownikowi z wysokiego wynagrodzenia. Oczekiwania: - dużej samodzielności i automotywacji - umiejętności zjednywania sobie ludzi oraz zdolności przekonywania ich do swoich argumentów - wysokiego poziomu kultury osobistej i empatii - (...)

Technolog / Project Manager

Firma: Global Supplier Poland Sp. z o.o.

Gowork.pl

02-11-14

Wieliczka (małopolskie)

krajach jak: Polska, Niemcy, Dania, Norwegia, Chiny, Finlandia, Wielka Brytania. W związku z rozwojem oddziału w Polsce poszukuje osoby na stanowisko: Technolog / Project Manager Miejsce pracy: Małoposka/Kraków Zakres obowiązków  Zarządzanie (...)

REPREZENTANT/PRZEDSTAWICIEL KANCELARII

Firma: PRAEMIUM Kancelaria Odszkodowawcza

Gowork.pl

21-10-14

Wieliczka

dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych i innych zdarzeniach. Nie poprzestajemy na pierwszej wypłacie, walczymy do końca na drodze postępowania sądowego. Daje to pełne zadowolenie klientowi z otrzymanego świadczenia i satysfakcję (...)

Kierowca w transporcie międzynarodowym kat.C

Firma: Mikrus Transport

Gowork.pl

07-10-14

Wieliczka (małopolskie)

dyspozycyjność i umiejętność radzenia sobie w stresowych sytuacjach warunkiem koniecznym. Mile widziana znajomość języka obcego np.: angielskiego, niemieckiego lub francuskiego, komunikatywność, dynamiczna osobowość i pozytywne (...)

lektor języka angielskiego

Firma: szkoła języków obcych " Kontekst"

Gowork.pl

28-09-14

Wieliczka (małopolskie)

" Kontekst" zatrudni lektorów języka angielskiego.   Oferujemy : Stałą pracę na umowe zlecenie Interesująca pracę w dobrej atmosferze   Wymagania: Udokumentowana znajomość języka zaangażowanie predyspozycje do prowadzenia (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta wieliczka

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.