Praca wieliczka

1 - 8 z 8 ogłoszeń

Spedytor międzynarodowy

Firma: HRCube Sp. z o.o.

Gowork.pl

29-03-15

Wieliczka (małopolskie)

Międzynarodowy miejsce pracy: Wieliczka     Zakres obowiązków:   organizowanie pracy kierowców oraz transportów, monitoring i kontrola realizacji zleceń transportowych, pozyskiwanie i obsługa klientów, rozbudowa bazy (...)

Recepcjonista/tka

Firma: Dwór Sieraków Sp. z o.o.

Gowork.pl

28-03-15

Wieliczka (małopolskie)

osoby na stanowisko Recepcjonista/stka. Wymagania: - doświadczenie na podobnym stanowisku - znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym - mile widziana znajomość inne języka obcego - wysoka kultura osobista - miła aparycja -dyspozycyjność (...)

Handlowiec w branży elektrotechnicznej

Firma: Alfa Elektro Sp. z o.o.

Gowork.pl

27-03-15

Wieliczka (małopolskie)

z przedstawicielem handlowym. Główny zakres obowiązków:- przygotowanie kompleksowych ofert handlowych dla klientów;- bezpośrednia obsługa klientów w oddziale;- zapewnianie klientom firmy doradztwa technicznego,- utrzymywanie dobrych (...)

Rozładunek dostaw- sklep spożywczy-Wieliczka

Firma: Sanpro Job Service

Gowork.pl

23-03-15

Wieliczka (małopolskie)

szybkiego liczenia, Zakres czynności:- rozładowanie i rozfoliowanie palet,- przetransportowanie palet na salę sprzedaży,- wyłożenie towaru zgodnie z przepisami,- zwiezienie na magazyn pustej palety/ towaru, który się nie zmieścił oraz puste (...)

Nauczyciel plastyki

Firma: CE Lingua

Gowork.pl

15-03-15

Wieliczka (małopolskie)

pedagogiczne   Oferujemy: • pracę w dużej i stabilnej firmie • możliwość dopasowania godzin do dyspozycyjności • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek motywacyjny   Osoby zainteresowane współpracą prosimy o (...)

Handlowiec na rynki wschodnie

Firma: Celkar Sp. z o.o.

Gowork.pl

15-02-15

Wieliczka (małopolskie)

która równocześnie inwestuje w przyszłość i rozwój. W 2013 roku otworzyliśmy nową siedzibę w Niepołomicach i centrum logistyczne o powierzchni 4000 m2, w którym zatrudniamy ponad 50 osób. Bardzo dynamiczny rozwój eksportu (...)

Spedytor międzynarodowy

Firma: klient Eureka

Gowork.pl

15-02-15

Wieliczka (małopolskie)

transportów   Oczekiwania wobec kandydatów:   Min. 3 letnie doświadczenie w spedycji, logistyce Znajomość branży TSL Znajomość pracy na giełdach transportowych Własna baza klientów bezpośrednich i (...)

Doradca klienta d/s prawnych

Firma: SERVITUTES.PL

Gowork.pl

11-02-15

Wieliczka

prowizyjne od 20% na start - możliwość wysokich awansów - materiały reklamowe - pomoc w budowie struktury informacyjnej oraz agencyjnej - nagrody - darmową ochronę prawną dla Ciebie i Twojej rodziny Nie mamy wymagań , a jedynie oczekiwania! To jest Twoje (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta wieliczka

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.