Praca wieliczka

1 - 6 z 6 ogłoszeń

15-02-17

Wieliczka (małopolskie)

aplikacji drogą elektroniczną załączając CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. "Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest LimnusWork Sp. z o.o. al. 29 listopada 153/1-4, 31-406 Kraków (nr (...)

Trener/ka Personalny

Firma: Astral Limited

Gowork.pl

10-02-17

Wieliczka (małopolskie)

o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem, wciskając przycisk aplikuj. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przechowywanie, przetwarzanie i udostępnianie moich (...)

Specjalista ds. operacyjnych

Firma: OTCF

Gowork.pl

09-02-17

Wieliczka (małopolskie)

klasy odzieży sportowej. Nasz zespół jest zgraną drużyną utalentowanych ludzi, pełnych sportowej (i nie tylko) pasji.  Jeśli Twoje motto to „wszystko jest możliwe”, chcesz grać z nami w jednym teamie, możesz wnieść do niego swoją (...)

Pracownik biurowy Wieliczka

Firma: About You

Gowork.pl

31-01-17

Wieliczka (małopolskie)

kreowanie sposobów podnoszących produktywność działań w obrębie administracji, – nadzór nad dokumentami dla Zarządu, – wprowadzanie danych do systemu,   W zamian od Naszego Klienta otrzyma:   – pracę w stabilnej (...)

13-01-17

Wieliczka (małopolskie)

dla Klienta biznesowego poszukuje osób na stanowisko Doradcy Klienta  Do głównych zadań Agenta należeć będzie: - aktywne pozyskiwanie klienta biznesowego - tworzenie własnej bazy klientów - doradztwo w zakresie optymalizacji (...)

Doradca Klienta ds. Odszkodowań.

Firma: Lighthouse Kancelaria

Gowork.pl

26-12-16

Wieliczka (małopolskie)

konkurencyjne rynkowo - wysokie wynagrodzenie prowizyjne, · pracę w dynamicznie rozwijającym się sektorze usług odszkodowawczych, · pakiet szkoleń przygotowujących do pracy, · stałą współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta wieliczka

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.