Praca Świętochłowice

1 - 4 z 4 ogłoszeń

Doradca prawny,przedstawiciel

Firma: Centrum odszkodowań Servitutes

Gowork.pl

30-01-15

Świętochłowice (śląskie)

pionierami w wywalczeniu odszkodowań , oferujemy największe prowizje na rynku!Stawiamy na sukces i dynamiczny rozwój , plan który realizujemy od 2012 roku!Oferujemy:- wynagrodzenie prowizyjne , zależne od wyników pracy od 20% na start- (...)

30-01-15

Świętochłowice (śląskie)

korzystają firmy produkcyjne rozlokowane na terenie całego kraju. Oferujemy zarówno pracę stałą, jak i tymczasową oraz pracę dla studentów. Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:Kasjer/KasjerkaMiejsce wykonywania (...)

Menedżer Regionu / Doradca Klienta / Konsultant

Firma: Na Radzymińskiej - D.Rus, M.Pluta Sp.J.

Gowork.pl

01-01-15

Świętochłowice (śląskie)

zrobić ze swoim wolnym czasem? masz czas, który możesz wykorzystać na dodatkową pracę? potrafisz samodzielnie pracować oraz masz wystarczająco dużo zapału i energii by pomagać ludziom i jednocześnie czerpać z tego korzyści finansowe? Jeśli na (...)

pielęgniarka

Firma: Opieka Pielęgniarska M.L. s.c.

Gowork.pl

23-11-14

Świętochłowice (śląskie)

i Chorzowa (z kuresm pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych, lub zachowawczego, lub rodzinnego, lub pielęgniarstwa środowiskowego, lub pediatrycznego, lub geriatrycznego, lub opieki paliatywnej lub w trakcie odbywania tych kursów). Nr tel. (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Świętochłowice

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.