Praca Świętochłowice

1 - 5 z 5 ogłoszeń

Agent ubezpieczeniowy, praca dodatkowa

Firma: Sales Solution

Gowork.pl

12-11-15

Świętochłowice (śląskie)

w branży ubezpieczeniowej, jesteś osobą przedsiębiorczą, lubisz spotykać się z ludźmi, a do tego chciałbyś otrzymywać wysokie wynagrodzenie - Jesteś osobą, której szukamy.Do Naszego zespołu poszukujemy osób nie bojacych się wyzwań i nastawionych (...)

29-10-15

Świętochłowice (śląskie)

przy obsłudze wózka widłowego Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych Zaangażowania i zdolności pracy w grupie Oferujemy: Umowę o pracę z naszą agencją Wynagrodzenie 1900 zł brutto miesięcznie + premia Wynagrodzenie 2200 zł brutto miesięcznie + (...)

Doradca klienta

Firma: Servitutes

Gowork.pl

30-09-15

Świętochłowice (śląskie)

Jesteśmy pionierami w wywalczeniu odszkodowań i nie tylko...Oferujemy praktycznie  wszystkie usługi prawnicze.Stawiamy na sukces i dynamiczny rozwój współpracowników.Oferujemy:wynagrodzenieprowizyjne od 20% na start ( lub więcej )Jeśli (...)

Przedstawiciel handlowy Serwisu Lojalni24

Firma: Lojalni24.pl

Gowork.pl

22-09-15

Świętochłowice (śląskie)

„Przedstawicieli handlowych Serwisu Lojalni24” Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskanie nowych Sprzedawców, którzy wprowadzą swoją ofertę sprzedaży do Serwisu Lojalni24 (sklepy stacjonarne, (...)

Kierownik sprzedaży

Firma: Servitutes

Gowork.pl

17-09-15

Świętochłowice (śląskie)

/ agentów d/s odszkodowań. Wiedza prawnicza niewymagana. Masz doświadczenie? Dostaniesz coś extra... Dostaniesz więcej niż daje konkurencja... Kancelaria obsługuje następujące sprawy: Wypadki komunik. i w pracy Wypadki w rolnictwie Błędy medyczne (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Świętochłowice

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.