Praca Produkcja Kraków

1 - 9 z 9 ogłoszeń

Kontroler Jakosci

Firma: Aktrion Poland

Gowork.pl

24-04-15

Kraków

w branży automotive - punktualność - spostrzegawczość - precyzja - zdbałosc o detale   Oferujemy: - pracę na podstawie umowy zlecenia na minimum 3 miesiące z możliwością przedłużenia - pracę w systemie zmianowym - atrakcyjny system wynagrodzeń z (...)

Stolarz

Firma: Allmax Media

Gowork.pl

23-04-15

Kraków (małopolskie)

Krakowa produkująca stoiska targowe z długoletnim doświadczeniem poszukuje pracownika na stanowisko: STOLARZ Siedziba firmy znajduje się w Krakowie w okolicach ronda mogilskiego. Wymagania: - pełna dyspozycyjność - doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza - (...)

22-04-15

Kraków (małopolskie)

dołączy do zespołu obsługującego maszynę drukującą lub introligatorską. Zakres obowiązków: samodzielna obsługa wybranych modułów maszyny (ustawianie parametrów pracy urządzeń, bieżąca kontrola ich działania w trakcie pracy (...)

Pracownik magazynu

Firma: payroll 360 sp. z o.o.

Gowork.pl

21-04-15

Kraków (małopolskie)

sukces przy wdrażaniu wielu projektów. W Payroll 360 mamy okazję zajmować się tym, co lubimy najbardziej. Dzięki temu do naszych partnerów, zarówno kandydatów jak i pracodawców, podchodzimy w sposób indywidualny, świeży i (...)

Operator linii produkcyjnej

Firma: Gi Group

Gowork.pl

21-04-15

Kraków (małopolskie)

Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy Kandydata na (...)

Rzeznik / Wykrawacz - praca dla par

Firma: QUATTRO RECRUITMENT LTD.

Gowork.pl

19-04-15

Kraków (małopolskie)

prace na angielskich warunkach. Nasi rzeźnicy pracują dla nas już od wielu lat. Nasze fabryki są jednymi z najwiekszych koncernów mięsnych w Anglii. Zatrudniamy pracownikow na pełen etat dlatego też praca w tych zakładach jest stała i pewna.  W (...)

Kontroler Jakosci

Firma: Aktrion Poland

Gowork.pl

19-04-15

Kraków

fabryk automotive .   Wskazania: - doświadczenie jako kontroler jakości w branży automotive - punktualność - spostrzegawczość - precyzja - zdbałosc o detale - gotowosc do oddelegowania do pracy w Niemczech (Saksonia/Chemnitz) - komunikatywna znajomość j. (...)

Operator plotera frezującego

Firma: SPEL

Gowork.pl

15-04-15

Kraków (małopolskie)

na ploter frezujący (produkcji KIMLA). tel. 503 018 391, 508 236 383 Elektrotechniczna Spółdzielnia Pracy im 1 Maja os. Na Lotnisku , ul. Dunikowskiego 3, (...)

Fileciarz ryb

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

24-02-15

Kraków

w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.