Praca Produkcja Kraków

1 - 7 z 7 ogłoszeń

Manager Produkcji

Firma: Wilson / Berg

Gowork.pl

14-08-14

Kraków (małopolskie)

armatury do  Instalacji wodnych, gazowych oraz centralnego ogrzewania. Dzięki jakości i innowacyjności produkty z logo naszego Klienta od dziesiątek lat wzmacniają jego pozycję rynkową w kraju oraz na rynkach eksportowych.   W związku z ambitnymi (...)

PRACOWNIK MONTAŻU

Firma: Royal

Gowork.pl

05-08-14

Kraków (małopolskie)

produkcji biżuterii.Praca w zaciszu domowym, atrakcyjne (...)

04-08-14

Kraków (małopolskie)

Ślusarz - spawacz. Wymagania: - wykształcenie zasadnicze zawodowe (mile widziane wykształcenie średnie), - umiejętności ślusarskich do procesu serwisu i utrzymania maszyn oraz do konstrukcji stalowych, - podstawowych umiejętności czytania rysunku technicznego, - (...)

04-08-14

Kraków (małopolskie)

doświadczenie w zawodzie Ślusarz- mechanik, Ślusarz - spawacz oraz Mechanik remontowy maszyn do rozbudowywanego działu remontowego maszyn. Głównym obszarem naszej działalności jest realizacja usług z zakresu utrzymania ruchu mechanicznego, montażu i (...)

30-07-14

Kraków (małopolskie)

kontrola jakości wyrobu, uczestnictwo w projektach prowadzonych w zespole (szukanie usprawnień technologicznych i organizacyjnych). Poszukiwane kompetencje: sprawność manualna, predyspozycje techniczno-mechaniczne, gotowość do pracy w systemie zmianowym w ruchu (...)

Monter

Firma: WDU-STUDIO SP.ZOO S.K.A.

Gowork.pl

17-07-14

Kraków (małopolskie)

do pomocy w montażach reklam wielkoformatowych . Umowa zlecenie 2-3 miesiące . Zapewniamy zakwaterowanie. Miejsce Pracy Bojano (...)

Automatyk

Firma: Smart MBC

Gowork.pl

26-06-14

Kraków (małopolskie)

kandydata na stanowisko:   Automatyk   Miejsce pracy: Kraków /Małopolskie   Oferujemy: stałą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku niezbędne narzędzia pracy atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia możliwość rozwoju (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.