Praca Produkcja Kraków

1 - 16 z 16 ogłoszeń

03-07-15

Kraków (małopolskie)

Agencji Zatrudnienia pod numerem 8798.Poniższa oferta dotyczy pracy tymczasowej w rozumieniu Ustawy z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych (Dz. U. z 2003 r. Nr 166 poz. 1608).Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży (...)

Stolarz i pomocnik stolarza

Firma: Tucano Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

03-07-15

Kraków (małopolskie)

manualnymi. Praca na stolarni, meble na zamówienie. Prosimy o przesłanie CV na adres biuro@tucanopolska.com.pl. Kontakt telefoniczny 12 653-20-82 lub 604 512-646. Rozmowy kwalifikacyjne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00.-9.00. oraz (...)

Technolog Produkcji

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

02-07-15

Kraków (małopolskie)

w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr (...)

Pracownik produkcji

Firma: Work Service S.A.

Gowork.pl

01-07-15

Kraków (małopolskie)

o pracęstała pracaWymagania:dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowymzaangażowanie i chęć do pracyZdania:spakowanie produktupraca na produkcji na zmianyobsługa prostych maszyn produkcyjnychOsoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie (...)

30-06-15

Kraków (małopolskie)

specjalistycznych (mile widziane AutoCad, WigaCAD) mile widziana znajomość norm i przepisów ogólnobudowlanych, w tym także w segmencie konstrukcji aluminiowych znajomość technologii produkcji ślusarki aluminiowej będzie dodatkowym (...)

Hostessa firmowa

Firma: N.E.T. WOOD Sp. z o.o.

Gowork.pl

30-06-15

Kraków (małopolskie)

organizowanego przez N.E.T. WOOD Sp. z o.o. wraz z WEI-IEO w terminie 03.09.2015 (czwarek). Praca na kilka godzin w celu wydania identyfikatorów i materiałów kongresowych uczestnikom. Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego, miła (...)

Szwaczka

Firma: Zakład krawiecki Bronisława Szczygieł

Gowork.pl

25-06-15

Kraków (małopolskie)

zatrudni, na umowę o pracę, panią na stanowisko "szwaczka" do szycia spodni męskich. Wymagania: umiejętność pracy w zespole, dokładność, perfekcyjne opanowanie stebnówki. Praca na stałe od 01.08.2015 Mile widziane poczucie humoru i pozytywne podejście do (...)

Operator maszyn przetwórstwa szkła

Firma: Work Service S.A.

Gowork.pl

23-06-15

Kraków (małopolskie)

250 000 osób rocznie. Nasi doradcy i konsultanci posiadają szeroką znajomość regionalnych rynków pracy. Ich wiedza, poparta szerokim doświadczeniem, pozwala nam realizować projekty z lokalną precyzją. W Polsce, Rosji, Niemczech, Czechach, (...)

SPAWACZ TIG / ŚLUSARZ

Firma: ATT SP. Z O. O.

Gowork.pl

14-05-15

Kraków (małopolskie)

ŚLUSARZ. PRACA W KRAKOWIE NA MIEJSCU PRZY ELEMENTACH ZE STALI NIERDZEWNEJ, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE. WYMAGAMY CHĘCI DO PRACY - DAJ SOBIE SZANSĘ. tel. (...)

pracownik produkcji

Firma: Dobry Pracownik sp z o.o.

Gowork.pl

05-05-15

Kraków (małopolskie)

stanowiska: Sortowanie, maglowanie, prasowanie rzeczy   Wymagania: Zdolności manualne Umiejętność pracy zespołowej Motywacja oraz chęci do pracy Status studenta mile widziany   Oferujemy: Pracę sezonową lub dłuższy okres współpracy, praca (...)

Rzeźnik-wykrawacz

Firma: My Work Sp. z o.o.

Gowork.pl

04-05-15

Kraków

doświadczenia przy pracy na taśmie rozbioru, wielozadaniowości w pracy przy taśmie rozbioru, Doświadczenia w pracy nożem, Odporności na pracę w chłodnych warunkach.   Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie, Zakwaterowanie w hotelu blisko miejsca (...)

Kontroler Jakosci

Firma: Aktrion Poland

Gowork.pl

30-04-15

Kraków

doświadczenie jako kontroler jakości w branży automotive - punktualność - spostrzegawczość - precyzja - zdbałosc o detale   Oferujemy: - pracę na podstawie umowy zlecenia na minimum 3 miesiące z możliwością przedłużenia - pracę w systemie (...)

Stolarz

Firma: Allmax Media

Gowork.pl

23-04-15

Kraków (małopolskie)

z Krakowa produkująca stoiska targowe z długoletnim doświadczeniem poszukuje pracownika na stanowisko: STOLARZ Siedziba firmy znajduje się w Krakowie w okolicach ronda mogilskiego. Wymagania: - pełna dyspozycyjność - doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza - (...)

Rzeznik / Wykrawacz - praca dla par

Firma: QUATTRO RECRUITMENT LTD.

Gowork.pl

19-04-15

Kraków (małopolskie)

warunkach. Nasi rzeźnicy pracują dla nas już od wielu lat. Nasze fabryki są jednymi z najwiekszych koncernów mięsnych w Anglii. Zatrudniamy pracownikow na pełen etat dlatego też praca w tych zakładach jest stała i pewna.  W każdej fabryce mamy swoich (...)

Kontroler Jakosci

Firma: Aktrion Poland

Gowork.pl

19-04-15

Kraków

JAKOSCI do fabryk automotive .   Wskazania: - doświadczenie jako kontroler jakości w branży automotive - punktualność - spostrzegawczość - precyzja - zdbałosc o detale - gotowosc do oddelegowania do pracy w Niemczech (Saksonia/Chemnitz) - komunikatywna (...)

Operator plotera frezującego

Firma: SPEL

Gowork.pl

15-04-15

Kraków (małopolskie)

frezujący (produkcji KIMLA). tel. 503 018 391, 508 236 383 Elektrotechniczna Spółdzielnia Pracy im 1 Maja os. Na Lotnisku , ul. Dunikowskiego 3, (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.