Praca Produkcja Kraków

1 - 11 z 11 ogłoszeń

Kierownik Zakładu

Firma: WYG HR Consulting

Gowork.pl

22-07-14

Kraków (małopolskie)

30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 roku i zatrudnia ponad 200 osób. WYG HR Consulting dostarcza dla swoich partnerów profesjonalne rozwiązania HR.   Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Zakładu Miejsce (...)

Kontroler Jakości

Firma: WYG HR Consulting

Gowork.pl

22-07-14

Kraków (małopolskie)

WYG działa od 1999 roku i zatrudnia ponad 200 osób. WYG HR Consulting dostarcza dla swoich partnerów profesjonalne rozwiązania HR.   Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: Kontroler Jakości Miejsce pracy : okolice Krakowa   Zakres (...)

21-07-14

Kraków (małopolskie)

z umiejętnością posługiwania się podstawowymi narzędziami warsztatowymi - znającej podstawy elektroniki - sumiennej - punktualnej - dyspozycyjnej - potrafiącej pracować pod presją czasu - rzetelnej - posiadającej zdolności manualne Prawo jazdy kategorii B - (...)

21-07-14

Kraków

W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o.  jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer (...)

Pracownik produkcji szkła

Firma: Adecco

Gowork.pl

21-07-14

Kraków

placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o.  jest Agencją (...)

Monter

Firma: WDU-STUDIO SP.ZOO S.K.A.

Gowork.pl

17-07-14

Kraków (małopolskie)

do pomocy w montażach reklam wielkoformatowych . Umowa zlecenie 2-3 miesiące . Zapewniamy zakwaterowanie. Miejsce Pracy Bojano (...)

Automatyk

Firma: Smart MBC

Gowork.pl

26-06-14

Kraków (małopolskie)

pracy: Kraków /Małopolskie   Oferujemy: stałą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku niezbędne narzędzia pracy atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia możliwość rozwoju (...)

19-06-14

Kraków (małopolskie)

posiada trzy zakłady produkcyjne w Krakowie i Starachowicach. Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych współpracą z nami jako: UMOWA-ZLECENIE W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU - PRACE SPAWALNICZE Nr ref: (AB/UR-S/RRDE) MIEJSCE PRACY: KRAKÓW, UL. (...)

Pracownik Produkcji Stolarki Okiennej

Firma: MGcentral Justyna Gąsiorowska

Gowork.pl

27-05-14

Kraków (małopolskie)

polski certyfikat o numerze rejestru: 9466,  specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą na (...)

Technik Utrzymania Ruchu

Firma: Bergman

Gowork.pl

27-05-14

Kraków

w różnych gałęziach przemysłu. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości. Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjna z branży (...)

Stolarz meblowy

Firma: ATON Sp. z o.o.

Gowork.pl

05-05-14

Kraków (małopolskie)

poszukuje stolarza z doświadczeniem (płyta meblowa). Praca przy składniu mebli oraz ich montażu u klienta. Prosimy o przesłanie cv na email: aton_praca@wp.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 12 643-01-87. Praca w Krakowie, na terenie Nowej Huty, ul. Makuszyńskiego (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.