Praca Produkcja Kraków

1 - 10 z 10 ogłoszeń

30-07-14

Kraków (małopolskie)

pracy: Kraków, ul. Obrońców Modlina 11 lub ul. Igołomska 25 Opis oferty: Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu obsługującego maszynę drukującą lub introligatorską. Zakres obowiązków: samodzielna obsługa (...)

PRACOWNIK MONTAŻU

Firma: Royal

Gowork.pl

30-07-14

Kraków (małopolskie)

w zaciszu domowym, atrakcyjne (...)

29-07-14

Kraków (małopolskie)

Ślusarz - spawacz. Wymagania: - wykształcenie zasadnicze zawodowe (mile widziane wykształcenie średnie), - umiejętności ślusarskich do procesu serwisu i utrzymania maszyn oraz do konstrukcji stalowych, - podstawowych umiejętności czytania rysunku technicznego, - (...)

29-07-14

Kraków (małopolskie)

jest realizacja usług z zakresu utrzymania ruchu mechanicznego, montażu i uruchomień oraz serwis maszyn a także realizacja generalnych remontów linii produkcyjnych oraz zadań inwestycyjnych dla naszych klientów - firm produkcyjnych obszaru miasta (...)

MŁODSZY OPERATOR LINII

Firma: TACON SP. Z O.O.

Gowork.pl

28-07-14

Kraków (małopolskie)

wyróżniamy katody miedziane oraz siarczany miedzi i cynku. Podstawowe surowce do ich produkcji stanowią złomy i odpady metali kolorowych. Do naszego zespołu obecnie poszukujemy: Operatora linii Miejsce pracy: Kraków Obowiązki: praca (...)

Monter

Firma: WDU-STUDIO SP.ZOO S.K.A.

Gowork.pl

17-07-14

Kraków (małopolskie)

do pomocy w montażach reklam wielkoformatowych . Umowa zlecenie 2-3 miesiące . Zapewniamy zakwaterowanie. Miejsce Pracy Bojano (...)

Automatyk

Firma: Smart MBC

Gowork.pl

26-06-14

Kraków (małopolskie)

zadania: Diagnostyka i usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń Wykonywanie przeglądów, modernizacji i remontów maszyn i urządzeń Uruchamianie nowych maszyn i urządzeń Bieżąca praca z dokumentacją techniczną i jej (...)

19-06-14

Kraków (małopolskie)

w zakresie kompleksowych usług poligraficznych i pokrewnych. W Polsce RR Donnelley posiada trzy zakłady produkcyjne w Krakowie i Starachowicach. Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych współpracą z nami jako: UMOWA-ZLECENIE W DZIALE UTRZYMANIA (...)

Pracownik Produkcji Stolarki Okiennej

Firma: MGcentral Justyna Gąsiorowska

Gowork.pl

27-05-14

Kraków (małopolskie)

o numerze rejestru: 9466,  specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:   Pracownik  (...)

Technik Utrzymania Ruchu

Firma: Bergman

Gowork.pl

27-05-14

Kraków

koncentruje się na oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości. Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjna z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu Nr ref.: TUR/KS/05/SK Zadania: Usuwanie (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.