Praca Produkcja Kraków

1 - 6 z 6 ogłoszeń

31-07-15

Kraków (małopolskie)

pracy: woj. małopolskie     Zakres obowiązków: opracowywanie ofert wraz z  wycenami konstrukcji aluminiowych weryfikacja dokumentacji technicznej przekazywanej przez Klientów, dokonywanie niezbędnych uzgodnień udział w pomiarach i (...)

Pracownik produkcji

Firma: Job Network Europe

Gowork.pl

26-07-15

Kraków (małopolskie)

się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników do pracy w Polsce i zagranicą. Działamy na podstawie przepisów ustawy z dnia 9 lipca 2003 roku o zatrudnianiu pracowników tymczasowych. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: (...)

Stolarz i pomocnik stolarza

Firma: Tucano Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

06-07-15

Kraków (małopolskie)

stolarza ze zdolnościami manualnymi. Praca na stolarni, meble na zamówienie. Prosimy o przesłanie CV na adres biuro@tucanopolska.com.pl. Kontakt telefoniczny 12 653-20-82 lub 604 512-646. Rozmowy kwalifikacyjne od poniedziałku do piątku w godzinach (...)

Pracownik produkcji

Firma: Work Service S.A.

Gowork.pl

01-07-15

Kraków (małopolskie)

od usług pracy tymczasowej i rekrutacji pracowników stałych, przez outplacement, po outsourcing usług na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.Oferujemy:umowę o pracęstała pracaWymagania:dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowymzaangażowanie i chęć do (...)

Hostessa firmowa

Firma: N.E.T. WOOD Sp. z o.o.

Gowork.pl

30-06-15

Kraków (małopolskie)

dzień międzynarodowego kongresu organizowanego przez N.E.T. WOOD Sp. z o.o. wraz z WEI-IEO w terminie 03.09.2015 (czwarek). Praca na kilka godzin w celu wydania identyfikatorów i materiałów kongresowych uczestnikom. Wymagana bardzo dobra znajomość (...)

SPAWACZ TIG / ŚLUSARZ

Firma: ATT SP. Z O. O.

Gowork.pl

14-05-15

Kraków (małopolskie)

/ ŚLUSARZ. PRACA W KRAKOWIE NA MIEJSCU PRZY ELEMENTACH ZE STALI NIERDZEWNEJ, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE. WYMAGAMY CHĘCI DO PRACY - DAJ SOBIE SZANSĘ. tel. (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.