Praca za granicą Kraków

1 - 4 z 4 ogłoszeń

28-05-15

Kraków (małopolskie)

oraz Kucharzy.  Jest to praca gastronomiczna  w hotelach w Anglii. Wymagana dobra znajomość j. angielskiego. Tygodniowy czas wynosi  40h. Zarobki od  15.000 do 18.000GBP rocznie. Zakwaterowanie:  darmowe lub  za niewielką opłatą  (do 30 (...)

28-05-15

Kraków (małopolskie)

znajomości angielskiego ale doświadczenia w zawodzie Szwaczki lub Krawcowej. Gwarantujemy zarobki na początek od 6.60 do 8 funtów na godzinę. Praca polega na szyciu rękawiczek, firan, odzieży, fartuchów, pokrowców, szycie lekkie i ciężkie.  (...)

28-05-15

Kraków (małopolskie)

do pracy w szpitalach bądź domach opieki na terenie Wielkiej Brytanii. Oferujemy legalną oraz stabilną pracę, atrakcyjne zarobki  od 14 do 18GBP/godz.. Wymagania stawiane przez pracodawcę: rejestracja NMC lub w trakcie rejestracji. Warunkiem (...)

Kierowca C+E

Firma: Posrednictwo do niemiec

Gowork.pl

25-05-15

Kraków (małopolskie)

od zaraz kierowcę  kat C+E do przewożenia kwiatów ( naczepa 12 ton) Wymagane prawo jazdy C+E niemiecki do porozumienia w pracy ,doswiadczenie w prowadzeniu samochodu ciezarowego . Umowa na warunkach niemieckich podpisywana bezposredniu u pracodawcy (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.