Praca za granicą Kraków

1 - 6 z 6 ogłoszeń

leśnicy do oczyszczania lasu

Firma: POSREDNCITWO

Gowork.pl

21-09-14

Kraków (małopolskie)

doświadczenie w obsłudze kosy ręcznej (wykaszarka spalinowa) typ Stihl  typ FS480 Prawo jazdy B minimum jedna osoba ,komunikacja w jezyku niemieckim ,angielskim lub szwedzkim minimum jedna osoba. Mile widziane osóby z znajomością pracy w szwedzkim (...)

Monter

Firma: POSREDNCITWO

Gowork.pl

20-09-14

Kraków (małopolskie)

Naszą Agencje poszukuje pracowników do montażu mebli kuchennych do zabudowy sprzętów i wykończeń u klienta. Umowa na warunkach niemieckich świadczenia ubezpieczeniowe i emerytalne. Ilosc osób : 2 Wymagane doświadczenie w podobnych pracach (mile (...)

Pracownik biurowy / Koordynator ds. kontraktów

Firma: Z.B.K.P.U. RYSZARD ŁUKAWSKI

Gowork.pl

05-08-14

Kraków (małopolskie)

ds. kontraktów. Wymagana znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie   List motywacyjny wraz z  CV prosimy przesyłać na adres:  biuro@lukawski-kamieniarstwo.com     Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz (...)

ELEKTRYK-ŚLUSARZ NA UTRZYMANIE RUCHU

Firma: Z.B.K.P.U. RYSZARD ŁUKAWSKI

Gowork.pl

27-07-14

Kraków (małopolskie)

na kontrakcie w Niemczech na stanowisko ELEKTRYK-ŚLUSARZ NA UTRZYMANIE RUCHU. Umowa o pracę. Wymagania: - udokumentowane doświadczenie na stanowisku elektryk-ślusarz na utrzymanie ruchu - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym   Osoby (...)

Monterow urzadzen przeciwpozarowych

Firma: Augusta Personaldienstleistungen GmbH

Gowork.pl

21-07-14

Kraków

borowanie dziur w suficie i zakladanie urzadzen przeciwpozarowych - kontakt z klientem Wymagania: - znajomosc jezyka niemieckiego umozliwiajaca wytlumaczenie klientowi wykonywanych czynnosci - dokladnosc i umiejetnosc pracy w zespole, dyspozycyjnosc Oferujemy: - (...)

mechatronikow/mechanikow przemyslowych

Firma: Augusta Personaldienstleistungen GmbH

Gowork.pl

21-07-14

Kraków

przemyslowego. Wymagania:-dobra znajomosc mechaniki i pneumatyki (znajomosc elektryki mile widziana)-znajomosc sterowania CNC Siemens-gotowosc do podrozy sluzbowych-dobra znajomosc jezyka niemieckiego (warunek konieczny) Oferujemy:-bardzo dobre warunki (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.