Praca za granicą Kraków

1 - 4 z 4 ogłoszeń

Pracownik biurowy / Koordynator ds. kontraktów

Firma: Z.B.K.P.U. RYSZARD ŁUKAWSKI

Gowork.pl

30-07-14

Kraków (małopolskie)

kandydatów na stanowisko: Pracownik biurowy / Koordynator ds. kontraktów. Wymagana znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie   List motywacyjny wraz z  CV prosimy przesyłać na (...)

ELEKTRYK-ŚLUSARZ NA UTRZYMANIE RUCHU

Firma: Z.B.K.P.U. RYSZARD ŁUKAWSKI

Gowork.pl

27-07-14

Kraków (małopolskie)

na kontrakcie w Niemczech na stanowisko ELEKTRYK-ŚLUSARZ NA UTRZYMANIE RUCHU. Umowa o pracę. Wymagania: - udokumentowane doświadczenie na stanowisku elektryk-ślusarz na utrzymanie ruchu - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym   Osoby (...)

Monterow urzadzen przeciwpozarowych

Firma: Augusta Personaldienstleistungen GmbH

Gowork.pl

21-07-14

Kraków

wytlumaczenie klientowi wykonywanych czynnosci - dokladnosc i umiejetnosc pracy w zespole, dyspozycyjnosc Oferujemy: - zakwaterowanie - bardzo dobre warunki finansowe - stale zatrudnienie z opcja przejecia Zainteresowanych prosze o przeslanie zyciorysu w jezyku (...)

mechatronikow/mechanikow przemyslowych

Firma: Augusta Personaldienstleistungen GmbH

Gowork.pl

21-07-14

Kraków

przemyslowego. Wymagania:-dobra znajomosc mechaniki i pneumatyki (znajomosc elektryki mile widziana)-znajomosc sterowania CNC Siemens-gotowosc do podrozy sluzbowych-dobra znajomosc jezyka niemieckiego (warunek konieczny) Oferujemy:-bardzo dobre warunki (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.