Praca pracownik-hotelu Kraków

1 - 18 z 52 ogłoszeń

Praca biurowa w Krakowie. Nie wymagamy doświadczenia

Firma: Direct Group Marketing

Gowork.pl

23-11-15

Kraków (małopolskie)

STAŁEGO Obowiązki: - Kontakt ze aktualnymi klientami firmy ORANGE, - Prezentowanie aktualnej oferty handlowej, - Administrowanie wewnętrzną bazą danych klientów, Oferta: - Praca w biurze, - Bezpłatne szkolenia wdrażające w zakresie produktu oraz technik (...)

Pracownik administracyjno-techniczny

Firma: Rödl & Partner

Gowork.pl

23-11-15

Kraków (małopolskie)

Posiadamy 102 biura w 46 krajach. Od ponad 20 lat jesteśmy obecni także w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym; prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy.   Można nas (...)

23-11-15

Kraków (małopolskie)

i pomoc w rozwiązywaniu problemów klientów oraz pracowników. Wymagania: Dyspozycyjność od poniedziałku – do piątku, Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek (...)

PRACOWNIK SKLEPU INTERNETOWEGO

Firma: Greenpoint S.A.

Gowork.pl

23-11-15

Kraków (małopolskie)

poszukuje pracownika na stanowisko PRACOWNIK SKLEPU INTERNETOWEGO Miejsce pracy: Kraków OBOWIĄZKI: realizacja zamówień klientowskich, przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej zgodnie z (...)

Pracownik recepcji - staż z GUP

Firma: Poradnia Zdrowego Żywienia INTEGRAmed

Gowork.pl

23-11-15

Kraków (małopolskie)

w krakowskim GUP na staż w rejestracji przychodni. Praca w godzinach popołudniowych (12-20) od poniedziałku do piątku. CV prosimy wysyłać na adres mailowy: (...)

Kwalifikowany pracownik Ochrony

Firma: Work Service

Gowork.pl

23-11-15

Kraków (małopolskie)

ochrony do współpracy w oparciu o umowę o pracę (wymagany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony) GWARANCJA ATRAKCYJNEGO WYNAGRODZENIA! Zadania: Ochrona fizyczna mienia, Nadzór nad elektronicznymi systemami ochrony, Kontrola ruchu (...)

Pracownik restauracji

Firma: KFC

Gowork.pl

23-11-15

Kraków (małopolskie)

na realizację ambitnych celów · Szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego · Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb · Atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy   Twoje zadania · (...)

22-11-15

Kraków (małopolskie)

- naprawa obuwia - dorabianie kluczy - drobne naprawy zegarmistrzowskie Wymagania: - doświadczenie techniczne i w handlu - dokładność, sumienność - komunikatywność i samodzielność - gotowość do pracy w systemie zmianowym (możliwość ustalenia zmian) (...)

Pracownik produkcyjny- Kombinat

Firma: Sanpro Job Service BPO Sp. z o.o.

Gowork.pl

22-11-15

Kraków (małopolskie)

dla jednego z Klientów z branży hutniczej , osób do pracy na stanowisku Pracownik Produkcyjny Miejsce pracy:  Kraków (Kombinat)   Wymagania:   - predyspozycje do wykonywania ciężkiej pracy fizycznej,  - duża motywacja do podjęcia (...)

22-11-15

Kraków (małopolskie)

w zakresie produktu oraz technik sprzedażowych,- Baza stałych klientów,- Ścieżka kariery oraz możliwość awansu w strukturach firmy,będziemy w Ciebie inwestować.- Dogodne warunki współpracy - gwarantowana stawka 1900 zł - 2200 zł brutto + prowizja (...)

22-11-15

Kraków (małopolskie)

pracą przy obsłudze stoiska wagowego sery/wędlinyMiejsce pracy: Carrefour Czyżyny ul. Medweckiego 2 Wymagania:-AKTUALNA książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych-ukończone 18 latOferujemy:-pracę w oparciu o umowę zlecenie-stawkę 10 zł/h netto (...)

22-11-15

Kraków (małopolskie)

sery/wędlinyMiejsce pracy: Carrefour Czyżyny ul. Medweckiego 2 Wymagania:-AKTUALNA książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych-ukończone 18 latOferujemy:-pracę w oparciu o umowę zlecenie-stawkę 10 zł/h netto dla osób posiadających status (...)

Pilnie Pracownik Magazyny- Targówek

Firma: INTERIMAX

Gowork.pl

22-11-15

Kraków (małopolskie)

- nasza oferta jest dla Ciebie!     Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej poszukujemy Kandydatów: Pracownik Magazynu Targówek (Księżnej Anny) Zakres obowiązków na tym stanowisku: > (...)

Pracownik produkcji – naważanie surowców

Firma: Job Network Europe

Gowork.pl

21-11-15

Kraków (małopolskie)

rekrutacją i zatrudnianiem pracowników do pracy w Polsce i zagranicą. Działamy na podstawie przepisów ustawy z dnia 9 lipca 2003 roku o zatrudnianiu pracowników tymczasowych.Obecnie dla naszego Klienta – firmy z branży kosmetycznej (...)

21-11-15

Kraków (małopolskie)

w montażu, demontażu i konserwacji urządzeń przemysłowych, wykonująca zlecenia głównie w Niemczech.   Zakres Obowiązków rekrutacja pracowników fizycznych (monterzy i spawacze) do pracy na kontraktach w Niemczech Wymagania mile widzie (...)

Specjalista ds. Sprzedaży

Firma: Premium Pro

Gowork.pl

19-11-15

Kraków (małopolskie)

dystrybucją profesjonalnej chemii przemysłowej poszukuje na terenie Warszawy i Krakowa Specjalista ds. Sprzedaży Miejsce pracy: Kraków Od kandydatów oczekujemy: Dyspozycyjności (praca od (...)

Pracownik Ochrony

Firma: Komandos

Gowork.pl

18-11-15

Kraków (małopolskie)

z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Ochrony Fizycznej Gwarantujemy: 1. Stabilność zatrudnienia 2. Możliwość rozwoju zawodowego 3. Atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki zadaniowe Wymagania: 1. Doświadczenie zawodowe na (...)

Malarz, szpachlarz, fliziarz

Firma: Serra's Team

Gowork.pl

18-11-15

Kraków (małopolskie)

przy wykończeniach mieszkań osoby doświadczone i dokładne, znające się na swoim fachu. Aktualnie poszukuję malarzy, szpachlarzy, fliziarzy. Praca od zaraz na terenie Krakowa. Kontakt wyłącznie (...)

 << 
123
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.