Praca praca za granica Kraków

1 - 18 z 100 ogłoszeń

06-07-15

Kraków (małopolskie)

kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach. Dla wsparcia procesu rekrutacyjnego poszukujemy specjalisty ds. rekrutacji z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego. Specjalista ds. (...)

Magazynier / Kierowca

Firma: J&M Job Service

Gowork.pl

06-07-15

Kraków (małopolskie)

jednego z naszych Klientów, firmy z branży materiałów budowlanych, poszukuje osoby do pracy w centrum budowlanym na stanowisku: MAGAZYNIER/KIEROWCA   Miejsce pracy: Kraków     Obowiązki: Do głównych zadań osoby zatrudnionej (...)

Praocwnik Kawiarni / Barista

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

06-07-15

Kraków (małopolskie)

firmy naszego Klienta, prowadzi rekrutacje na stanowisko: BARISTA - PRACOWNIK KAWIARNI  Miejsce Pracy: Kraków, Stare Miasto Poszukujemy osób, które mogą rozpocząć pracę „od zaraz”, komunikatywnie posługują się j. angielskim, mają (...)

05-07-15

Kraków (małopolskie)

dokładnej instrukcji dołączonej do każdego zestawu montażowego.Chałupnik zatrudniony u nas wykonuje pracę we własnym domu w wymiarze zdalnym, gdyż prowadzimy działalność na terenie całej Polski.Praca odbywa się w miejscu zamieszkania pracownika, materiał do (...)

Kraków! Praca na wakacje od zaraz!

Firma: Jobs Plus

Gowork.pl

05-07-15

Kraków (małopolskie)

pracować – call center nie kojarzy się dobrze, ale tu jest inaczej. Inaczej, czyli jak?    Proponujemy: elastyczne godziny, świetny zespół, ciekawe projekty i dużą swobodę w ich realizacji.  Naszym zadaniem jest stworzyć dla Ciebie dobre (...)

Praktykant w Kancelarii Prawnej

Firma: PIERLEX

Gowork.pl

05-07-15

Kraków (małopolskie)

praktyczne w zakresie sporządzania projektów pism procesowych, dokonywania reaserch-ów, analizy przepisów i subsumpcji stanów faktycznych ze wszystkich dziedzin prawa.Do podstawowych obowiązków praktykanta należeć będzie: (...)

Praca na wakacje lub dłużej

Firma: Orbe Business Sp. z o.o

Gowork.pl

05-07-15

Kraków (małopolskie)

rozwijająca się firma specjalizująca się w nowoczesnych rozwiązaniach w dziedzinie Human Resources.Obecnie dla jednego z Klientów poszukujemy kandydatów chcących podjąć prace na stanowisku pracownika biurowego na wakacje (...)

Magazynier + operator wózków widłowych

Firma: J&M Job Service

Gowork.pl

05-07-15

Kraków (małopolskie)

gotowość do pracy fizycznej - mile widziane doświadczenie w branży instalacyjno-grzewczo-sanitarnej - dobra organizacja pracy - odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków - mile widziany status studenta     Oferujemy: - (...)

04-07-15

Kraków (małopolskie)

wysokiej specjalizacji w procesie rekrutacyjnym specjalistów informatyki, posiadamy wypracowane know how zapewniające wysoką skuteczność. Współpracujemy zarówno z małymi, średnimi jak i dużymi przedsiębiorstwamii, naszymi klientami są (...)

Kelner / Kelnerka

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

04-07-15

Kraków (małopolskie)

firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 (...)

Budowlaniec

Firma: P.P.U.H. PRO TECHNOLOGY

Gowork.pl

04-07-15

Kraków

i firm budowlanych z każdej dziedziny budownictwa , mamy szeroki wybór ofert pracy dzięki czemu szybko znajdziemy dogodną ofertę dla Ciebie! Wystarczy wypełnić formularza na nasze stronie http://www.protechnology.com.pl resztą zajmiemy się (...)

Prawnik

Firma: Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć

Gowork.pl

02-07-15

Kraków (małopolskie)

do projektów dotyczących bezpłatnej pomocy prawnej dla osób ubiegających się o nadanie statusu uchodźcy. Praca prawnicza (umowa zlecenie) zarówno w biurze Centrum w Krakowie, jak i podczas wyjazdów do ośrodków dla (...)

Praktyki w projekcie Studencki Starter

Firma: Szare Komórki Sp. z o.o.

Gowork.pl

02-07-15

Kraków (małopolskie)

pozwoli rozwinąć Ci skrzydła?   Agencja reklamowa poszukuje osób energicznych, wytrwałych, chcących zdobyć solidne doświadczenie w dziale sprzedaży projektu Studencki Starter.   Nasz program praktyk skierowany jest do osób chcących (...)

PRACOWNIKA Obsługi Klienta w Restauracji North Fish

Firma: North Food Polska S.A.

Gowork.pl

02-07-15

Kraków (małopolskie)

do celów sanitarno-epidemiologicznych nie wymagamy doświadczenia – zapewniamy szkolenia ukończone 18 lat Oferujemy: uczciwe warunki zatrudnienia możliwość pogodzenia nauki z pracą i (...)

01-07-15

Kraków (małopolskie)

stażystom zaproponujemy zatrudnienie w naszych strukturach.   Stażysta / Specjalista ds. administracji Miejsce pracy: Kraków Nr referencyjny: (...)

Telefoniczne przedłużanie umów

Firma: Work Service S.A.

Gowork.pl

30-06-15

Kraków (małopolskie)

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców (...)

30-06-15

Kraków (małopolskie)

informatycznym znajomość systemów klasy ERP - moduły finansowe, kadrowo płacowe lub inne znajomość przepisów prawa związanych z wdrażanym modułem umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole komunikatywność i kreatywność Mile (...)

29-06-15

Kraków (małopolskie)

stawia Pracownika. Naszym celem jest znaleźć dla Ciebie pracę, w której będziesz mógł realizować swoje marzenia i aspiracje. W tym celu współpracujemy z najlepszymi. Oferujemy Ci pracę na rzecz naszego Klienta-  mając nadzieję, że (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.