Praca praca za granica Kraków

1 - 18 z 187 ogłoszeń

19-02-17

Kraków (małopolskie)

Klienta bankowego?Pracować na programach wykorzystywanych w sektorze bankowym?Dowiedzieć się jak działają produkty bankowe od kuchni?Dołącz do naszego zespołu poszukujemy - energicznych, nastawionych na celoraz komunikatywnych osób do pracy jako: (...)

Archiwista

Firma: Seo4.Net

Gowork.pl

19-02-17

Kraków (małopolskie)

archiwista (umowa o pracę ½ etatu) Wymagania niezbędne: wykształcenie kierunkowe: preferowana historia ze specjalizacją archiwalną lub kierunek pokrewny z ukończonym kursem archiwalnym I stopnia znajomość metodyki archiwalnej co najmniej 2 – (...)

Doradca klienta

Firma: Lighthouse Kancelaria

Gowork.pl

19-02-17

Kraków (małopolskie)

Doraca klienta na terenie całego województwa Małopolskiego. Osoby z doświadczeniem w kontaktach z Klientami, dla których istotna jest świadomość niesienia pomocy innym, a także szukające zajęcia dajęcego możliwości uzyskania stabilnych, (...)

praca na produkcji (Drukarnia)

Firma: S-druk

Gowork.pl

19-02-17

Kraków (małopolskie)

poszukujemy kandydatów na stanowisko: pomocnik na maszynie STS (odbieranie i kontrola klejenia kartoników na maszynie składarko -sklejarka )   Miejsce pracy : Kraków   Opis stanowiska:   Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie (...)

18-02-17

Kraków (małopolskie)

ofert! Aktualnie dla naszego Klienta - firmy specjalizującej się w zaopatrzeniu wykonawców budowlanych, generalnych wykonawców, deweloperów oraz klientów indywidualnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER Miejsce pracy: (...)

Promotor marki Lenovo MOTO

Firma: DoDidDone

Gowork.pl

17-02-17

Kraków (małopolskie)

sprzedaży na terenie sklepów takich jak: Media Markt, Saturn, Euro RTV AGD, Media Expert. Wymagania:• wymagana pełna dyspozycyjność w weekendy• podstawowy zakres wiedzy z dziedziny IT (smatphony, komputery, tablety)• nienaganna kultura (...)

17-02-17

Kraków (małopolskie)

języków obcych zmotywowanych do rozwoju w międzynarodowej firmie.Dołącz do zespołu, jeśli chcesz zdobywać wartościowe doświadczenie w pracy z innymi kulturami oraz aktywnie wykorzystywać znajomość języków obcych! Czekamy na (...)

17-02-17

Kraków (małopolskie)

firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Znasz języki angielski na poziomie komunikatywnym? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś "TAK", to Ciebie szukamy! Pierwsza praca w eksporcie - j. francuski lub niemiecki Zadania: obsługa w (...)

17-02-17

Kraków (małopolskie)

sukcesu w swojej branży.Pracownik biurowy z językiem: francuskim / niemieckim  Pracownik biurowy z językiem  niemieckim lub francuskim Zadania:- Mailowy kontakt z klientami biznesowymi w j. obcym- Administracja biurowa i wsparcie działu (...)

17-02-17

Kraków (małopolskie)

języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży. Młodszy Specjalista ds. kontaktu z klientem z językiem (...)

17-02-17

Kraków (małopolskie)

w drukarni artykułów reklamowych w Krakowie na stanowiskach: - pomocnik przygotowania produkcji - pomocnik drukarza - magazynier - pakowacz Wymagania: - dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku - gotowość do pracy na trzy zmiany (...)

17-02-17

Kraków (małopolskie)

the following position: PIERWSZA PRACA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM LUB FRANCUSKIM  RESPONSIBILITIES:    Supporting data migration from Germany or France,    Entering and analysing data,    Maintaining and updating a (...)

Absolwent z Językiem Niemieckim

Firma: CEE Experts

Gowork.pl

17-02-17

Kraków (małopolskie)

szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Dla naszego biznesowego partnera, dużej i międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę (...)

Praca biurowa na początek kariery!

Firma: Orbe Business Sp. z o.o

Gowork.pl

17-02-17

Kraków (małopolskie)

numerem certyfikatu 10846 to prężnie rozwijająca się firma zarządzająca zasobami ludzkim. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik biurowy   Zakres obowiązków: -Selekcja dokumentów firmowych -Wprowadzanie dokumentów do (...)

Pierwsza praca - infolinia

Firma: Orbe Business Sp. z o.o

Gowork.pl

17-02-17

Kraków (małopolskie)

rozwijająca się firma specjalizująca się w nowoczesnych rozwiązaniach HR. Obecnie dla jednego z naszych partnerów biznesowych poszukujemy kandydata na stanowisko: Konsultanta telefonicznego.  Wymagania: - Zaangażowanie - Dyspozycyjność (min. 80h (...)

Osoba do wprowadzania danych

Firma: haer

Gowork.pl

17-02-17

Kraków (małopolskie)

danych Zakres obowiązków: - wprowadzanie danych do systemu - weryfikacja w systemie poprawności wprowadzonych formularzy Wymagania: - rzetelność, sumienność, odpowiedzialność - umiejętność bezbłędnego wykonywania powtarzalnych czynności Prosimy o (...)

Praca z językiem holenderskim

Firma: G-Force

Gowork.pl

17-02-17

Kraków (małopolskie)

Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą naszego Klienta jeżeli: -posiadasz bardzo dobrą znajomość języka holenderskiego oraz dobrą języka angielskiego -należysz do grupy lektorów lub nauczycieli języków obcych, którzy poszukują zmian w (...)

Sprzedawca - Dział RTV/AGD

Firma: Auchan Polska

Gowork.pl

16-02-17

Kraków (małopolskie)

znajomości, które zostaną z Tobą na lata. W zamian za: Dobre rozeznanie w obszarze sprzętu gospodarstwa domowego i elektroniki lub doświadczenie na podobnym stanowisku, Nastawienie na współpracę i dzielenie się wiedzą w zakresie (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.