Praca pomoc domowa Kraków

1 - 7 z 7 ogłoszeń

Pomoc kuchenna

Firma: Job Network Europe

Gowork.pl

27-04-15

Kraków (małopolskie)

się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników do pracy w Polsce i zagranicą. Działamy na podstawie przepisów ustawy z dnia 9 lipca 2003 roku o zatrudnianiu pracowników tymczasowych.   Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na (...)

pomoc kuchenna/ sprzątająca

Firma: Gastropol

Gowork.pl

27-04-15

Kraków (małopolskie)

zaraz pomoc kuchenną/ sprzątającą. Wymagania: - książeczka Sanepid - zaangażowanie Oferujemy:  - pracę w firmie z ugruntowaną pozycją 20 lat na rynku  - pracę zmianową od poniedziałku do piątku od godz. 6- 14 lub 10-18  - pracę w (...)

Pomoc kuchenna

Firma: Job Network Europe

Gowork.pl

25-04-15

Kraków (małopolskie)

się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników do pracy w Polsce i zagranicą. Działamy na podstawie przepisów ustawy z dnia 9 lipca 2003 roku o zatrudnianiu pracowników tymczasowych.   Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: (...)

Sekretarka

Firma: Express-Work

Gowork.pl

23-04-15

Kraków (małopolskie)

nad obiegiem dokumentacjiObsługa korespondencji krajowej i zagranicznejWykonywanie zadań organizacyjno -administracyjnych Wymagania:Praktyczna znajomość pakietu Microsoft OfficeKomunikatywność oraz wysoka kultura osobistaDobra organizacja pracyUmiejętność (...)

14-04-15

Kraków (małopolskie)

rejestru: 9466,  specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób  zainteresowanych pracą na stanowisku: Pomoc przy montażu i (...)

pomoc kuchenna

Firma: Restauracja 3 Rybki, Hotel Stary***** w Krakowie

Gowork.pl

07-04-15

Kraków (małopolskie)

pracy w zespole na kuchni- Aktualne badania sanepidDo obowiązków na tym stanowisku należy:- zmywanie naczyń i porcelany stołowej- obróbka wstępna warzyw i owoców- zapewnienie czystości, porządku i higienicznych warunków pracy na (...)

Asystentka

Firma: goldenline

Gowork.pl

12-03-15

Kraków (małopolskie)

wysyłanie korespondencji-Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów firmy zgodnie z procedurami i obowiązującymi przepisami-Organizowanie podróży i spotkań służbowych, rezerwacja hoteli, biletów lotniczych i PKP-Organizowanie i zaopatrywanie (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.