Praca pomoc domowa Kraków

1 - 4 z 4 ogłoszeń

25-11-14

Kraków (małopolskie)

do piątku. Warunki:- zatrudnienie na umowę zlecenie do końca grudnia- możliwość przedłużenia umowy,- praca na I zmianę 6-14 lub na II zmianę 14-22 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę (...)

Kucharzy, pomoc kuchenną, osoby zmywające

Firma: Nova Resto Bar

Gowork.pl

21-10-14

Kraków (małopolskie)

Bar na krakowskim Kazimierzu zatrudni osoby na stanowisko kucharza, pomoc kuchenną i osoby zmywające. W odpowiedzi prosimy o nadsyłanie CV z opisem odpowiedniego doświadczenia i zdjęciem na podany adres (...)

Pomoc Kuchni

Firma: Eurest Poland

Gowork.pl

08-10-14

Kraków (małopolskie)

i procedurami• Zabezpieczenie surowców, produktów i półproduktów przed zanieczyszczeniem lub zniszczeniem• Pomoc w przygotowania półproduktów do produkcji• Mycie zastawy stołowej• Odpowiedzialność za pobrane (...)

Pomoc Kuchni

Firma: Eurest Poland

Gowork.pl

17-09-14

Kraków (małopolskie)

wiodącym dostawcą usług cateringowych w Polsce.Obecnie poszukujemy do naszej restauracji w Zbierzowie k/ Krakowaosoby na stanowisko:Pomoc KuchniOpis stanowiska:• Realizowanie bieżących zamówień konsumenta oraz w razie potrzeby obsługa konsumentów (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.