Praca pomoc domowa Kraków

1 - 7 z 7 ogłoszeń

Pomoc techniczna przy organizacji wydarzeń kulturalnych

Firma: MGsolutions Sp. z o.o.

Gowork.pl

05-10-15

Kraków (małopolskie)

się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób  zainteresowanych pracą na stanowisku: Pomoc techniczna przy organizacji wydarzeń (...)

05-10-15

Kraków (małopolskie)

kariery zawodowej. Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Pomocnik magazyniera w hurtowni farmaceutycznej (Kraków – Rybitwy) Opis stanowiska: - Proste prace porządkowe - Kompletacja zamówień wg. specyfikacji - Przyjmowanie (...)

Opiekunka - Niania

Firma: strefa-opiekunek.pl

Gowork.pl

05-10-15

Kraków (małopolskie)

!!!!!! Zachęcamy do bezpłatnego zarejestrowania się w serwisie: strefa-opiekunek.pl/rejestracja-opiekunka/ Zarejestrowani pracodawcy dodają nowe ogłoszenia i mogą kontaktować się z wybranymi kandydatkami. Oferty pracy dla opiekunek z całej (...)

Pomoc kuchenna

Firma: Job Network Europe

Gowork.pl

29-09-15

Kraków (małopolskie)

stawkę godzinową,- elastyczny grafik pracy,- możliwość dłuższej współpracy.Wymagania:- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - warunek konieczny,- zapał i chęć do pracy.Mile widziane:- zainteresowanie tematyką (...)

Doradca Klienta nc+

Firma: nc+

Gowork.pl

17-09-15

Kraków (małopolskie)

sklepu IKEA)Będziesz odpowiedzialny/a za: telefoniczne przedłużanie umów i promowanie oferty nc+ z dotychczasowymi Abonentami w ruchu przychodzącym i wychodzącym doradztwo przy wyborze najlepszych kanałów, pakietów i usług platformy (...)

Sprzątanie – atrakcyjne stawki

Firma: MGsolutions Sp. z o.o.

Gowork.pl

11-09-15

Kraków (małopolskie)

o numerze rejestru: 9466,  specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób do pracy tymczasowej na podstawie umowy prawa cywilnego (...)

Wolontariusz

Firma: Funacja W związku z rakiem

Gowork.pl

20-08-15

Kraków (małopolskie)

 której misją jest walka z chorobami nowotworowymi, począwszy od profilaktyki po ponowne rozpoczęcie życia po odbytej chorobie. Chcemy dać chorym szanse na lepsze jutro! Obecnie do naszego zespołu ze względu na duży rozwój fundacji (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.