Praca pomoc domowa Kraków

1 - 10 z 10 ogłoszeń

29-06-15

Kraków (małopolskie)

posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest (...)

Obsługa klienta

Firma: Carrefour

Gowork.pl

27-06-15

Kraków

cały etat lub dorywczo w CH Czyżyny.OFERUJEMY:- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie- pracę w systemie dwu zmianowym 6-14 lub 14-22 i elastyczny grafik- stałą stawkę godzinową- regularne wypłatyOBOWIĄZKI:- składanie rowerów- dbałość o ekspozycję (...)

Kucharz

Firma: Krakowska Spółdzielnia Gastronomiczna

Gowork.pl

25-06-15

Kraków (małopolskie)

do pracy na stanowiska : kucharz , bufetowa ,pomoc kuchni  .Wymagana aktualna książeczka zdrowia .Informacji udzielamy pod nr tel 12 /428 07 88 lub proszę przesłać CV na adres (...)

Pomoc kuchenna

Firma: Job Network Europe

Gowork.pl

18-06-15

Kraków (małopolskie)

prace pomocnicze przy przygotowywaniu posiłków w restauracji Kraków Bronowice. Oferujemy: - umowę zlecenia, - korzystną stawkę godzinową, - elastyczny grafik pracy, - możliwość dłuższej współpracy. Wymagania: - aktualna książeczka do (...)

Pomoc kuchenna

Firma: Job Network Europe

Gowork.pl

16-06-15

Kraków (małopolskie)

w jednej z krakowskich restauracji. Oferujemy: - umowę zlecenia, - korzystną stawkę godzinową, - elastyczny grafik pracy, - możliwość dłuższej współpracy. Wymagania: - aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - warunek (...)

Pomoc kuchni / Kucharz

Firma: Eurest Poland

Gowork.pl

20-05-15

Kraków (małopolskie)

dostawcą usług cateringowych w Polsce.Obecnie poszukujemy do naszej restauracji w Krakowieosoby na stanowisko: Pomoc kuchni / KucharzOpis stanowiska: • przygotowanie towaru i surowców, • zapewnienie dobrej organizacji pracy podległego (...)

Pomoc na produkcji

Firma: Work Service S.A.

Gowork.pl

11-05-15

Kraków (małopolskie)

zatrudnienie umowę o pracę Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie swojej aplikacji za użyciem przycisku "aplikuj" Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie (...)

Kucharz

Firma: Sezamek

Gowork.pl

07-05-15

Kraków (małopolskie)

i sprawne ręce, które poradzą sobie z krojeniem warzyw i składaniem najlepszych burgerów pod słońcem! :)) CV ze zdjęciem i kilka słów o sobie przesyłajcie na adres: boogietruck[ małpa (...)

pomoc kuchenna/ sprzątająca

Firma: Gastropol

Gowork.pl

03-05-15

Kraków (małopolskie)

zaraz pomoc kuchenną/ sprzątającą. Wymagania: - książeczka Sanepid - zaangażowanie Oferujemy:  - pracę w firmie z ugruntowaną pozycją 20 lat na rynku  - pracę zmianową od poniedziałku do piątku od godz. 6- 14 lub 10-18  - pracę w zgranym (...)

Sekretarka

Firma: Express-Work

Gowork.pl

23-04-15

Kraków (małopolskie)

nad obiegiem dokumentacjiObsługa korespondencji krajowej i zagranicznejWykonywanie zadań organizacyjno -administracyjnych Wymagania:Praktyczna znajomość pakietu Microsoft OfficeKomunikatywność oraz wysoka kultura osobistaDobra organizacja pracyUmiejętność (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.