Praca pomoc domowa Kraków

1 - 5 z 5 ogłoszeń

17-02-17

Kraków (małopolskie)

FMCG. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisko: Specjalista ds. 1 linii wsparcia IT ze znajomością języka obcego Zakres obowiązków: - wsparcie merytoryczne i informatyczne pracowników firmy w codziennych (...)

Pomoc księgowej

Firma: Studio Format

Gowork.pl

15-02-17

Kraków (małopolskie)

stanowisko   Pomoc księgowej   Wymagania - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 1 rok - znajomość podstaw księgowości i (...)

Kucharz/Pomoc kuchenna

Firma: Comarch

Gowork.pl

09-02-17

Kraków (małopolskie)

od poniedziałku do piątku (wolne weekendy) Umowa o pracę na pełny etat, maksymalnie do godziny 17 00. Praca na stałe Praca w Lunch bar   Wymagane: Doświadczenie lub zaraz po szkole gastronomicznej Książeczka sanepidowska Chęci do pracy Odporność na (...)

Pomoc kuchenna, 10 zł netto/ godz

Firma: Hotel Stary***** w Krakowie

Gowork.pl

25-01-17

Kraków (małopolskie)

w Krakowieul. Szczepańska 5 (prawie przy Rynku Głównym)Szukamy kogoś do pracy na kuchni jako pomoc kuchenna (może być mężczyzna lub kobieta) od zaraz. Szukamy osoby pracowitej i dyspozycyjnej.Do obowiązków należy zmywanie naczyń i porcelany (...)

Pomoc Kucharza

Firma: About You – Doradztwo Personalne i Zawodowe

Gowork.pl

08-12-16

Kraków (małopolskie)

oraz solidność.   Kto jest naszym Partnerem, na rzecz którego szukamy idealnego Pracownika? Renomowana firma wyróżniająca się innowacyjnością, jakością i oryginalnością w metodach działania.   Kogo szukamy? Jeżeli jesteś (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.