Praca pomoc domowa Kraków

1 - 12 z 12 ogłoszeń

Pomoc na produkcji

Firma: Work Service

Gowork.pl

20-05-15

Kraków (małopolskie)

outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy (...)

Pomoc na produkcji

Firma: Work Service S.A.

Gowork.pl

20-05-15

Kraków (małopolskie)

rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy (...)

Pomoc kuchni / Kucharz

Firma: Eurest Poland

Gowork.pl

20-05-15

Kraków (małopolskie)

poszukujemy do naszej restauracji w Krakowieosoby na stanowisko: Pomoc kuchni / KucharzOpis stanowiska: • przygotowanie towaru i surowców, • zapewnienie dobrej organizacji pracy podległego personelu,• racjonalne gospodarowanie (...)

Czynności pomocnicze w sklepie

Firma: Sanpro Job Service BPO

Gowork.pl

17-05-15

Kraków (małopolskie)

(wpis do KRAZ 2360) poszukuje dla jednego z Klientów Sieci Marketów osób do czynności pomocniczych w sklepie.Miejsce zlecenia:Kraków - Prądnik białyOd kandydatów oczekujemy:-aktualnej książeczki sanepidowskiej plus wpis o zdolność (...)

Pomoc kuchenna

Firma: Job Network Europe

Gowork.pl

12-05-15

Kraków (małopolskie)

pracowników do pracy w Polsce i zagranicą. Działamy na podstawie przepisów ustawy z dnia 9 lipca 2003 roku o zatrudnianiu pracowników tymczasowych.   Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: POMOC (...)

Pomoc na produkcji

Firma: Work Service S.A.

Gowork.pl

11-05-15

Kraków (małopolskie)

w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Nr wpisu do Rejestru (...)

Kucharz

Firma: Sezamek

Gowork.pl

07-05-15

Kraków (małopolskie)

Chief Burger Officera, a więc osoby, która wspomoże nas w naszym Boogie Trucku. Wymagana ważna książeczka sanepidowska, zamiłowanie do grillowania i gotowania, uśmiech na twarzy i sprawne ręce, które poradzą sobie z krojeniem warzyw i składaniem (...)

pomoc kuchenna/ sprzątająca

Firma: Gastropol

Gowork.pl

03-05-15

Kraków (małopolskie)

książeczka Sanepid - zaangażowanie Oferujemy:  - pracę w firmie z ugruntowaną pozycją 20 lat na rynku  - pracę zmianową od poniedziałku do piątku od godz. 6- 14 lub 10-18  - pracę w zgranym zespole  - stabilność zatrudnienia Osoby (...)

Sekretarka

Firma: Express-Work

Gowork.pl

23-04-15

Kraków (małopolskie)

krajowej i zagranicznejWykonywanie zadań organizacyjno -administracyjnych Wymagania:Praktyczna znajomość pakietu Microsoft OfficeKomunikatywność oraz wysoka kultura osobistaDobra organizacja pracyUmiejętność obsługi urządzeń biurowychDobrze (...)

14-04-15

Kraków (małopolskie)

specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób  zainteresowanych pracą na stanowisku: Pomoc przy montażu i demontażu scen pod (...)

pomoc kuchenna

Firma: Restauracja 3 Rybki, Hotel Stary***** w Krakowie

Gowork.pl

07-04-15

Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA- Dyspozycyjność- Chęć pracy w zespole na kuchni- Aktualne badania sanepidDo obowiązków na tym stanowisku należy:- zmywanie naczyń i porcelany stołowej- obróbka wstępna warzyw i owoców- zapewnienie czystości, porządku i (...)

Asystentka

Firma: goldenline

Gowork.pl

12-03-15

Kraków (małopolskie)

oraz wysyłanie korespondencji-Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów firmy zgodnie z procedurami i obowiązującymi przepisami-Organizowanie podróży i spotkań służbowych, rezerwacja hoteli, biletów lotniczych i PKP-Organizowanie i (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.