Praca magazynier Kraków

1 - 10 z 10 ogłoszeń

Czynności pomocnicze w magazynie-Modlniczka

Firma: Sanpro Job Service

Gowork.pl

16-10-14

Kraków (małopolskie)

2360), poszukuje dla jednego z klientów chętnych osób do czynności pomocniczych w magazynie w Modlniczce.   Miejsce zlecenia: Modlniczka   Wymagania: - aktualna książeczka badan sapepidu - dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym od (...)

Magazynier

Firma: Aterima

Gowork.pl

16-10-14

Kraków (małopolskie)

agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Magazynier Miejsce pracy : Kraków Numer ref.: MAG/KRK/10/14 (...)

Operator wózka widłowego

Firma: SQS Sorting and Quality Services

Gowork.pl

13-10-14

Kraków (małopolskie)

głównie z branży Automotive, AGD i hydraulicznej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:   Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Modlniczka/ (...)

Pracownik Magazynu ( Magazynier ) - Kraków

Firma: MG SOLUTIONS SP. Z O.O.

Gowork.pl

15-09-14

Kraków (małopolskie)

o numerze rejestru: 9466,  specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób  zainteresowanych pracą na stanowisku: Pracownik (...)

Magazynier - operatpr wózka widłowego

Firma: K&K Krakau Sp. z o.o.

Gowork.pl

13-09-14

Kraków (małopolskie)

      (...)

Magazynier/Przedstawiciel handlowy

Firma: klin-winter

Gowork.pl

11-09-14

Kraków (małopolskie)

handlowy     Miejsce pracy: Kraków – Azory   Do obowiązków pracownika na tym stanowisku będzie należało: - układanie towaru; - wyjazdy w celu zbierania zamówień (max. ok. 120 km od (...)

Magazynier - KRAKÓW

Firma: MGcentral dla MGsolutions Sp. z o. o. - Agencji Pracy Tymczasowej

Gowork.pl

20-08-14

Kraków (małopolskie)

polski certyfikat o numerze rejestru: 9466,  specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób  zainteresowanych pracą na (...)

12-08-14

Kraków (małopolskie)

Prowadzenie ewidencji czasu pracy Praca w  biurze na terenie zakładu pracy • Przyjmowanie i szkolenie pracowników   • Ścisła współpraca z centralą firmy oraz kierownikami magazynów Opieka socjalna nad (...)

05-08-14

Kraków (małopolskie)

pracy w Kraków/ Modlniczka osoby na w/w stanowisko. Wymagania:- doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych czołowych i bocznych + aktualne badania psychotechniczne- znajomosc obsługi terminali i programów magazynowych- (...)

Sprzedawca magazynier

Firma: Automobile Torino Kraków sp. z o.o.

Gowork.pl

31-07-14

Kraków (małopolskie)

gwarancyjnego i pogwarancyjnego, usług blacharsko lakierniczych, wykonywania badań technicznych pojazdów, sprzedaży hurtowej i detalicznej części zamiennych, akcesoriów i olei, a także usług bankowych i ubezpieczeniowych.   Posiadamy (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.