Praca magazynier Kraków

1 - 4 z 4 ogłoszeń

Magazynier

Firma: Merkury Market

Gowork.pl

02-03-15

Kraków (małopolskie)

pracy Kraków.   Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za gospodarkę magazynową, przyjmowanie i wydawanie towarów.   Od kandydata oczekujemy: Gotowości do pracy poza miejscem zamieszkania (praca tylko w (...)

Sprzedawca magazynier

Firma: Automobile Torino Kraków sp. z o.o.

Gowork.pl

18-02-15

Kraków (małopolskie)

zadań: sprzedaż części i akcesoriów motoryzacyjnych aktywne poszukiwanie nowych klientów prowadzenie gospodarki magazynowej działu zamawianie towaru według ustalonych procedur Wymagania Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do osób (...)

04-02-15

Kraków (małopolskie)

różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne. W związku z rozwojem ogólnopolskich projektów szkoleniowych poszukujemy osób na stanowisko: Trener kursu: Nowoczesny magazynier- zarządzanie (...)

magazynier/pracownik archiwum

Firma: Job Network Europe sp. z o.o. S.K.A.

Gowork.pl

02-02-15

Kraków (małopolskie)

do pracy w Polsce i zagranicą. Działamy na podstawie przepisów ustawy z dnia 9 lipca 2003 roku o zatrudnianiu pracowników tymczasowych.   Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: magazynier/pracownik (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.