Praca magazynier Kraków

1 - 5 z 5 ogłoszeń

Sprzedawca magazynier

Firma: Automobile Torino Kraków sp. z o.o.

Gowork.pl

25-07-14

Kraków (małopolskie)

różnych marek na terenie całego kraju. Prowadzimy  szeroką działalność w zakresie sprzedaży samochodów, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, usług blacharsko lakierniczych, wykonywania badań technicznych pojazdów, sprzedaży hurtowej i (...)

Operator wózka widłowego

Firma: Aterima

Gowork.pl

24-07-14

Kraków (małopolskie)

programu magazynowego obsługa elektrycznego wózka widłowego odpowiedzialność za powierzony majątek Wymagania: uprawnienia do obsługi wózka widłowego umiejętność obsługi komputera gotowość do samodzielnej pracy Wybranym kandydatom (...)

MAGAZYNIER

Firma: STALESIA BIGA STYL

Gowork.pl

23-07-14

Kraków (małopolskie)

używanej do sklepów i klientów spółki - pomoc przy rozładowaniu towaru - dbałość o stan magazynu oraz o samochód firmowy Wymagania: - umiejętność jazdy samochodem dostawczym - prawo jazdy kategorii B - (...)

Magazynier - praca od zaraz

Firma: K&K Krakau Sp. z o.o.

Gowork.pl

21-07-14

Kraków (małopolskie)

                  (...)

Magazynier

Firma: Sipon

Gowork.pl

14-07-14

Kraków (małopolskie)

i warzyw poszukuje pracownika na stanowisko: Magazynier. Miejsce pracy: Kraków - Giełda Rybitwy   Opis stanowiska: - rozładunek i załadunek pojazdów - właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie - dbałość o porządek w (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.