Praca magazynier Kraków

1 - 5 z 5 ogłoszeń

Magazynier

Firma: RR Donnelley Europe Sp.zo.o.

Gowork.pl

24-05-15

Kraków

do Magazynu, wydawanie towaru na produkcję (np. papier w rolach, palet), praca z dokumentacją magazynową (np. WZ, CMR, PZ), odpowiedzialność za powierzony towar, składowany na Magazynie, utrzymywanie porządku w miejscu pracy.    Poszukiwane (...)

Operator Wózków Widłowych/ Magazynier

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

24-05-15

Kraków (małopolskie)

5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją (...)

Magazynier

Firma: TNP

Gowork.pl

14-05-15

Kraków (małopolskie)

rozpakowywanie, układanie)-wydawanie towaru, inwentaryzacje, kontrola stanów, zgłaszanie szkód magazynowych-przyjmowanie dostaw i ich składowanie-dostawy towarów do klientów firmy Wymagania:-odpowiedzialności i dyspozycyjności-bardzo (...)

Magazynier

Firma: Express-Work

Gowork.pl

15-04-15

Kraków (małopolskie)

danych do aplikacji systemowychPrzestrzeganie zasad obiegu dokumentacji magazynowejDbanie o dobry wizerunek firmy Oczekujemy od kandydatów:Umiejętność pracy w zespoleSamodzielność i umiejętność szybkiego rozwiązywaniaproblemówDokładność, (...)

Magazynier

Firma: RR Donnelley Europe Sp.zo.o.

Gowork.pl

10-04-15

Kraków (małopolskie)

pracy w zespole; Komunikatywność; Dobra kondycja fizyczna. Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych, obejmujący m.in.: prywatną, darmową opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i NNW, okolicznościowe bony (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.