Praca magazynier Kraków

1 - 5 z 5 ogłoszeń

18-02-17

Kraków (małopolskie)

obowiązków należeć będzie: załadunek i rozładunek aut dostawczych przy użyciu wózka widłowego przyjęcie oraz kontrola dostaw rozmieszczenie materiałów budowlanych na terenie magazynu dbanie o porządek na magazynie obsługa systemu (...)

Pomocnik do pracy przy produkcji

Firma: Mobiliart

Gowork.pl

09-02-17

Kraków (małopolskie)

- minimalne doświadczenie z narzędziami ręcznymi.Mile widziani studenci zaoczni, np.  z wydziałów mechanicznych. Praca pomiędzy 8 a 24 - indywidualne dopasowanie godzin. Aplikacje proszę wysyłać mailowo na: biuro[at]holzmet.com lub poprzez kontakt (...)

Magazynier / Operator Wózka Widłowego

Firma: R.R. Donnelley Europe Sp. z o.o.

Gowork.pl

07-02-17

Kraków (małopolskie)

i w Warszawie. Siła LSC Communications to otwartość na innowacje, dążenie do ciągłego doskonalenia oraz zaangażowany zespół, zbudowany na koleżeńskich relacjach i wzajemnym szacunku. Magazynier / Operator Wózka Widłowego Miejsce (...)

Operator wózka widłowego/Magazynier

Firma: Merkury Markert

Gowork.pl

06-02-17

Kraków (małopolskie)

wnętrz do magazynu w Krakowie ul.Marcika 16 poszukuje pracowników na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO/MAGAZYNIER Zakres obowiązków: *wydawanie towaru z magazynu *rozładunek dostaw *zapewnienie płynności ruchu wewnętrznego (...)

Pracownik Magazynu

Firma: About You – Doradztwo Personalne i Zawodowe

Gowork.pl

11-12-16

Kraków (małopolskie)

organizacji jest naszą siłą. Cenimy sobie perfekcjonizm, skuteczność oraz solidność.   Kto jest naszym Partnerem, na rzecz którego szukamy idealnego Pracownika? Renomowana firma z branży logistycznej, wyróżniająca się innowacyjnością, (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.