Praca magazynier Kraków

1 - 9 z 9 ogłoszeń

Czynności pomocnicze w magazynie-Modlniczka

Firma: Sanpro Job Service

Gowork.pl

16-10-14

Kraków (małopolskie)

Job Service sp. z o.o. (wpis do KRAZ 2360), poszukuje dla jednego z klientów chętnych osób do czynności pomocniczych w magazynie w Modlniczce.   Miejsce zlecenia: Modlniczka   Wymagania: - aktualna książeczka badan sapepidu - dyspozycyjność do (...)

Magazynier

Firma: Aterima

Gowork.pl

16-10-14

Kraków (małopolskie)

zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Magazynier Miejsce pracy : Kraków Numer ref.: MAG/KRK/10/14 Wymagania: doświadczenie w pracy na (...)

Operator wózka widłowego

Firma: SQS Sorting and Quality Services

Gowork.pl

13-10-14

Kraków (małopolskie)

komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedsiębiorstw głównie z branży Automotive, AGD i hydraulicznej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:   Operator wózka widłowego Miejsce pracy: (...)

Pracownik Magazynu ( Magazynier ) - Kraków

Firma: MGsolutions Sp. z o.o.

Gowork.pl

15-09-14

Kraków (małopolskie)

i załadunek towaru Przygotowywanie towarów do wysyłki Ułożenie towaru na magazynie Dbałość o porządek w magazynie Ogólne, fizyczne prace w obrębie magazynu Wymagania: Mile widziane (...)

Magazynier - operatpr wózka widłowego

Firma: K&K Krakau Sp. z o.o.

Gowork.pl

13-09-14

Kraków (małopolskie)

                            (...)

Magazynier/Przedstawiciel handlowy

Firma: klin-winter

Gowork.pl

11-09-14

Kraków (małopolskie)

gospodarstwa domowego poszukuje pracownika na stanowisko:   Magazynier/Przedstawiciel handlowy     Miejsce pracy: Kraków – Azory   Do obowiązków pracownika na tym stanowisku będzie należało: - układanie towaru; - wyjazdy w (...)

Magazynier - KRAKÓW

Firma: MGcentral dla MGsolutions Sp. z o. o. - Agencji Pracy Tymczasowej

Gowork.pl

20-08-14

Kraków (małopolskie)

przy ul. Skawińskiej 13/5, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru: 9466,  specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób (...)

12-08-14

Kraków (małopolskie)

Prowadzenie ewidencji czasu pracy Praca w  biurze na terenie zakładu pracy • Przyjmowanie i szkolenie pracowników   • Ścisła współpraca z centralą firmy oraz kierownikami magazynów Opieka socjalna nad (...)

05-08-14

Kraków (małopolskie)

magazynowych- dyspozycyjność- brak przywiązania do nalogów- uczciwość- konieczność pracy zmianowej Oferujemy:- przyzwoite wynagrodzenie- stałą pracę Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy rekrutacja.asr@vp.pl Skontaktujemy się tylko z (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.