Praca kierowca Kraków

1 - 4 z 4 ogłoszeń

Magazynier / kierowca

Firma: J&M Job Service

Gowork.pl

28-07-15

Kraków (małopolskie)

pracy w centrum budowlanym na stanowisku: MAGAZYNIER/KIEROWCA   Miejsce pracy: Kraków (Borek Fałęcki)     Obowiązki: Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie zapewnienie sprawnego wykonywania prac (...)

Magazynier / Kierowca

Firma: J&M Job Service

Gowork.pl

12-07-15

Kraków (małopolskie)

jednego z naszych Klientów, firmy z branży materiałów budowlanych, poszukuje osoby do pracy w centrum budowlanym na stanowisku: MAGAZYNIER/KIEROWCA   Miejsce pracy: Kraków     Obowiązki: Do głównych zadań osoby zatrudnionej (...)

Kierowca autobusu

Firma: Uniapol

Gowork.pl

24-06-15

Kraków

osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.  Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150 Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: (...)

Kierowca kat. B

Firma: Work Service S.A.

Gowork.pl

08-06-15

Kraków (małopolskie)

pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.