Praca kierowca Kraków

1 - 4 z 4 ogłoszeń

Pracownik obsługi konsumenta / kierowca

Firma: Eurest Poland

Gowork.pl

27-01-15

Kraków (małopolskie)

usług cateringowych w Polsce. Obecnie poszukujemy do naszej restauracje w Krakowie / Biznes Park osoby na stanowisko: Pracownik obsługi konsumenta Opis stanowiska:• czynności związane z obsługą gości • nadzór nad stanem zasobów (...)

25-01-15

Kraków (małopolskie)

na szambiarkę (wywóz szamba) na terenie Krakowa i okolicznych gmin.   Wymagania: - punktualność - dyspozycyjność - umiejętność pracy w zespole - wiek do 40 lat   Profil firmy dostępny na (...)

Kucharz

Firma: Eurest Poland

Gowork.pl

12-11-14

Kraków (małopolskie)

wiodącym dostawcą usług cateringowych w Polsce. Obecnie poszukujemy do naszej przyszpitalnej restauracji restauracji w Krakowie osoby na stanowisko: Kucharz / Kierowca Opis stanowiska:• odpowiedzialność za jakości serwowanych dań, Wymagania:• znajomość (...)

Kierowca Taxi

Firma: EkoCallCenter

Gowork.pl

11-11-14

Kraków (małopolskie)

na Taxi korporacyjne. JEŻELI JESTEŚ OSOBĄ NIE KARANĄ - MASZ CO NAJMNIEJ 21 LAT ZAPRASZAMY.* Wszystkie koszty sprzętu i instalacji pokrywa firma. * Nie potrzeba zakładać własnej działalności gospodarczej.* Oferujemy elastyczny grafik pracy.Osoby (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.