Praca kierowca Kraków

1 - 7 z 7 ogłoszeń

Kierowca kat. B

Firma: Business Lift

Gowork.pl

17-02-17

Kraków (małopolskie)

na stanowisko kierowcy. Szukamy osób zarówno z doświadczeniem jak i tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w tym zawodzie.    Kierowco, podejmij wyzwanie i przyłącz się do nas! Kierowca kat. B Miejsce pracy: (...)

Pracownik administracyjno biurowy

Firma: New Men Style

Gowork.pl

15-02-17

Kraków (małopolskie)

klasy garniturów, koszul, krawatów, płaszczy i kurtek męskich, jak również kolekcji ślubnych i wizytowych, które obejmują szeroką gamę surdutów, fraków i smokingów. Dzięki wysokiej jakości wyrobów, (...)

Kierowca kat. C

Firma: JOBS

Gowork.pl

09-02-17

Kraków (małopolskie)

siecią 458 własnych instalacji, zatrudnia 30.500 pracowników. Rocznie REMONDIS zbiera, przetwarza i sprzedaje w przybliżeniu 25 milionów ton surowców.   REMONDIS działa w Polsce już od 1992 roku! Obecnie posiada oddziały w 43 miastach na (...)

Ładowacz

Firma: JOBS

Gowork.pl

09-02-17

Kraków (małopolskie)

dla ponad 30 milionów mieszkańców w 34 krajach świata. Dysponuje siecią 458 własnych instalacji, zatrudnia 30.500 pracowników. Rocznie REMONDIS zbiera, przetwarza i sprzedaje w przybliżeniu 25 milionów ton surowców.   REMONDIS (...)

06-02-17

Kraków (małopolskie)

kierowcą na pełen etat? A może chcesz tylko dorobić do istniejącej pracy? W obu przypadkach - świetnie trafiłeś! Zostań kierowcą Uber i dołącz do jednej z najszybciej rosnących aplikacji przewozowych na świecie. - Wyznacz własne godziny prac - Czuj się (...)

27-01-17

Kraków (małopolskie)

to prężnie rozwijająca się firma, która wraz z rosnącą bazą klientów powiększa tabor pojazdów. Poszukujemy do współpracy kierowców z prawem jazdy kategorii C.   Praca 5-6 dni w tygodniu polegająca na obsłudze (...)

Kierowca b

Firma: PU SED-HUT SA

Gowork.pl

23-01-17

Kraków (małopolskie)

lata doświadczenia,-mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności,-niekaralność,Oferujemy:-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,-pracę w systemie 2-zmianowym,Kontakt:Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem tel. 12 (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.