Praca kierowca Kraków

1 - 7 z 7 ogłoszeń

18-12-14

Kraków (małopolskie)

INVENT  Sp. z. o. o  poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji zagranica Kierowca Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Obsługa urządzeń do skanowania (...)

Dostawca_ CH BONARKA

Firma: Dominium S.A.

Gowork.pl

17-12-14

Kraków (małopolskie)

poszukujemy do swoich restauracji na terenie Krakowa Kierowcy/ Dostawcy     Co oferujemy ?   Oprócz terminowego  wynagrodzenia, gwarantujemy sympatyczną, bezstresową atmosferę. Jasną ścieżkę kariery umożliwiającą (...)

Kierowca-Magazynier

Firma: Bury Trade Sp. z o.o.

Gowork.pl

08-12-14

Kraków (małopolskie)

pracownika na stanowisko Kierowca-Magazynier. Wymagania: Prawo jazdy kat. C, C+E, uprawnienia na wózki widłowe, uprawnienia na przewóz rzeczy, karta kierowcy, praktyka w pracy na podobnym stanowisku oraz dyspozycyjność. Oferujemy zatrudnienie w ramach umowy o (...)

Kucharz

Firma: Eurest Poland

Gowork.pl

12-11-14

Kraków (małopolskie)

Compass Group, jest wiodącym dostawcą usług cateringowych w Polsce. Obecnie poszukujemy do naszej przyszpitalnej restauracji restauracji w Krakowie osoby na stanowisko: Kucharz / Kierowca Opis stanowiska:• odpowiedzialność za jakości serwowanych (...)

Kierowca Taxi

Firma: EkoCallCenter

Gowork.pl

11-11-14

Kraków (małopolskie)

JESTEŚ OSOBĄ NIE KARANĄ - MASZ CO NAJMNIEJ 21 LAT ZAPRASZAMY.* Wszystkie koszty sprzętu i instalacji pokrywa firma. * Nie potrzeba zakładać własnej działalności gospodarczej.* Oferujemy elastyczny grafik pracy.Osoby zainteresowane (...)

KIEROWCA C

Firma: FHU OMEGA

Gowork.pl

28-10-14

Kraków (małopolskie)

na terenie Krakowa i okolicznych gmin.   Wymagania: -punktualność -dyspozycyjność -umiejętność pracy w zespole -kat. prawa jazdy C, mile widziane C+E -wiek do 40 lat. - mile widziane doświadczenie   kontakt: www.omega-krakow.pl   tel. (...)

Kucharz / Kierowca

Firma: Eurest Poland

Gowork.pl

08-10-14

Kraków (małopolskie)

dostawcą usług cateringowych w Polsce. Obecnie poszukujemy do naszej restauracji przyszpitalnej  w Krakowie osoby na stanowisko: Kucharz / Kierowca Opis stanowiska:• Realizowanie bieżących zamówień • Odpowiedzialność za jakość (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.