Praca kierowca Kraków

1 - 6 z 6 ogłoszeń

Kierowca C+E /operator HDS

Firma: UNISET

Gowork.pl

03-09-15

Kraków (małopolskie)

samochodów ciężarowych jak również dbanie o ich stan techniczny i wygląd. Wypełnianie dokumentów potwierdzających wydanie lub odebranie kontenera oraz inne dokumenty transportowe potwierdzające wykonane usługi. konkurencyjne warunki (...)

Fundacja Cantito poszukuje Asystenta osoby niepełnosprawnej!!!

Firma: Fundacja Artystyczna Cantito

Gowork.pl

03-09-15

Kraków (małopolskie)

kochamy śpiewać, potrzebujemy pomocy w dojeździe i w miejscu noclegowym, pomoc w rozkładaniu i składaniu sprzętu do koncertów, robieniu zdjęć itp.   Jak i kiedy? Wyjazd najczęściej zaczyna się w piątek około godziny 14:00, a kończy w niedzielę (...)

Kierowca

Firma: P.Drivers

Gowork.pl

01-09-15

Kraków (małopolskie)

kierowcy kat. b.Przewóz krajowy osób. Oferujemy elastyczne godziny pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, indywidualne zlecenia. Aplikacje proszę składać wraz z numerem (...)

Pracownik inwentaryzacji zagranica Kierowca

Firma: Invent Sp z o.o.

Gowork.pl

16-08-15

Kraków

inwentaryzacji zagranica Kierowca Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Obsługa urządzeń do skanowania towarów Pełnienie roli Kierowcy podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą ( bus  9 (...)

Magazynier / kierowca

Firma: J&M Job Service

Gowork.pl

28-07-15

Kraków (małopolskie)

z branży materiałów budowlanych, poszukuje osoby do pracy w centrum budowlanym na stanowisku: MAGAZYNIER/KIEROWCA   Miejsce pracy: Kraków (Borek Fałęcki)     Obowiązki: Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku (...)

Kierowca autobusu

Firma: Uniapol

Gowork.pl

24-06-15

Kraków

Sp. z o. o. z oddziałem we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.  Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150 Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.