Praca kierowca Kraków

1 - 5 z 5 ogłoszeń

Kierowca kat. B w transporcie międzynarodowym

Firma: P.H.U. Master Way

Gowork.pl

04-10-15

Kraków (małopolskie)

4/1, 5/1 itd. Od kandydatów oczekujemy: - minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy najlepiej na trasach międzynarodowych (warunek konieczny) - samodzielność - odporność na stres i pracę pod presją czasu - język angielski lub niemiecki (...)

Fundacja Cantito poszukuje kierowcy!

Firma: Fundacja Artystyczna Cantito

Gowork.pl

21-09-15

Kraków (małopolskie)

samochodu, następnie przejazd na miejsce, powrót i na zakończenie rozpakowanie sprzętu.   Co proponujemy? Praca na pół etatu, 900 zł brutto. Wyżywienie na miejscu. Podczas wyjazdów wolne do południa, liczymy jedynie na pomoc np. w zrobieniu (...)

Pracownik inwentaryzacji za granicą Kierowca

Firma: Invent Sp. z.o. o

Gowork.pl

17-09-15

Kraków (małopolskie)

handlowych. Obsługa urządzeń do skanowania towarów Pełnienie roli Kierowcy podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą ( bus  9 osobowy) Wymagania od kandydatów: Prawo Jazdy kat. B Umiejętność obsługi komputera Gotowość do pracy 6 dni (...)

Kierowca C+E /operator HDS

Firma: UNISET

Gowork.pl

03-09-15

Kraków (małopolskie)

budowlanych zgodnie z bieżącym harmonogramem, serwisowanie i bieżąca kontrola zużycia samochodów ciężarowych jak również dbanie o ich stan techniczny i wygląd. Wypełnianie dokumentów potwierdzających wydanie lub odebranie (...)

Pracownik inwentaryzacji zagranica Kierowca

Firma: Invent Sp z o.o.

Gowork.pl

16-08-15

Kraków

towarów w sklepach sieci handlowych. Obsługa urządzeń do skanowania towarów Pełnienie roli Kierowcy podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą ( bus  9 osobowy)   Wymagania od kandydatów: Prawo Jazdy kat. B Umiejętność (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.