Praca Kraków

811 - 817 z 817 ogłoszeń

Product manager

Firma: Comarch SA

Gowork.pl

07-06-15

Kraków (małopolskie)

bardzo dobra organizacja pracy• kreatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność• umiejętność analitycznego myślenia• odporność na stres• komunikatywność• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Do obowiązków osoby (...)

Analityk Finansowy

Firma: Creative Center

Gowork.pl

07-06-15

Kraków (małopolskie)

i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży BPO/SSC, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek do nowo powstałego działu  na stanowisko:   Analityk finansowy Miejsce pracy: Kraków (firma (...)

Młodszy konsultant

Firma: Comarch SA

Gowork.pl

07-06-15

Kraków (małopolskie)

studenci ostatnich lat) znajomość w stopniu podstawowym zagadnień finansowo – księgowych i/lub handlowo - logistycznych znajomość zasad obsługi klienta znajomość oprogramowania Microsoft Office mile widziana znajomość systemów do zarządzania (...)

Programista .NET/SQL

Firma: Comarch SA

Gowork.pl

07-06-15

Kraków

że to co robimy pozwala naszym Klientom sprawnie prowadzić ich biznes. Oferujemy pracę przy rozwoju niezwykłego produktu, pisanego od początku w nowoczesnej technologii, który z założenia, można łatwo rozbudowywać i dostosowywać do specyficznych potrzeb (...)

Programista Java/Scala

Firma: Comarch SA

Gowork.pl

07-06-15

Kraków

telekomunikacyjnej.  Tworzone przez nas rozwiązania oparte są o światowe trendy w rozwoju oprogramowania takie jak Domain Driven Design, CQRS, Event Sourcing, bazy NOSQL. Chcesz zmierzyć się z ciekawymi zadaniami? Nie przeraża Cię ogromna ilość jednoczesnych (...)

trener, nauczyciel, animator

Firma: Future4

Gowork.pl

28-04-15

Kraków (małopolskie)

mężczyzn do prowadzenia zajęć sportowych takich jak piłka nożna, koszykówka, taniec, gimnastyka korekcyjna, z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz szkolnym (od 4-tego do 12-stego roku życia). Praca ma charekter dorywczy (ok. 10 godzin tygodniowo), na terenie (...)

Regionalny przedstawiciel handlowy

Firma: BALADOR POLSKA

Gowork.pl

08-04-15

Kraków

priorytetem . W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych koncepcji sprzedażowych poszukujemy kandydata na stanowisko  :    Regionalny przedstawiciel handlowy   Miejsce pracy : Region zachodni (województwa: lubuskie, (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.