Praca Będzin

1 - 18 z 27 ogłoszeń

Kucharz

Firma: NZOZ Powiatowe Centrum Rehabiitacji Sp. j

Gowork.pl

02-09-15

Będzin (śląskie)

SZUKA PRACOWNIKA NA STANOWIKO KUCHARZ. MILE WIDZIANE (...)

INŻYNIER JAKOŚCI / TRENER – CAŁA POLSKA

Firma: Team Prevent Poland

Gowork.pl

01-09-15

Będzin (śląskie)

dobra znajomość systemów i standardów jakościowych VDA, QS9000, ISO/TS 16949, PPAP/EMPB, APQP, FMEA, MSA, SPC. Szczególnie pożądane: umiejętność zrozumienia i interpretacji specyfikacji inżynieryjnych oraz znajomość (...)

01-09-15

Będzin (śląskie)

pracą na stanowisku : Magazynier preparator Zadania • Kompletacja towaru według zamówień • Dostarczanie produktów do odpowiednich miejsc w magazynie • Praca ze skanerem magazynowym i wózkami jezdniowymi unoszącymi • Praca (...)

01-09-15

Będzin (śląskie)

do pracy tymczasowej przy kompletacji towaru na magazynie w Będzinie. NIE wymagamy doświadczenia. Wymagamy: • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych (mile widziane) • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna • aktualne (...)

Zbieranie zamówień - kompletacja towaru

Firma: EUROKADRA SA

Gowork.pl

01-09-15

Będzin (śląskie)

do pracy tymczasowej przy kompletacji towaru na magazynie w Będzinie Ilość wolnych wakatów: 20+ NIE wymagamy doświadczenia. Wymagamy: - uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych lub chęć ich wyrobienia- aktualna książeczka (...)

Magazynier bez doświadczenia

Firma: EUROKADRA S.A

Gowork.pl

30-08-15

Będzin (śląskie)

Klienta poszukuje osób do pracy tymczasowej przy kompletacji towaru na magazynie w Będzinie Miejsce pracy: Będzin, ul. Świerczewskiego Zapotrzebowanie: 20 OSÓB Oferta pracy od zaraz ! Zadania: - kompletowanie towarów według zamówień - (...)

Magazynierzy bez doświadczenia

Firma: EUROKADRA

Gowork.pl

26-08-15

Będzin (śląskie)

dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy tymczasowej przy kompletacji artykułow spożywczych na magazynie w Będzinie. Wymagania: - aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna- gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (6/14/22) Mile widzane :- (...)

Magazynier od sierpnia !

Firma: EUROKADRA SA

Gowork.pl

23-08-15

Będzin (śląskie)

• aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna • aktualne badania psychotechniczne (mile widziane) • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (6/14/22) Obowiązki: • obsługa skanera magazynowego • obsługa wózków (...)

Przedstawiciel handlowy, Będzin

Firma: Sales Solution

Gowork.pl

16-08-15

Będzin (śląskie)

Szukasz pracy na stałe lub dodatkowo? Masz doświadczenie w handlu? Posiadasz własne struktury handlowe? Jeśli Tak wypełnij formularz rekrutacyjny i dowiedz się więcej. Salessolution.pl poszukuje pracowników na stanowisko Przedstawiciela (...)

Kontroler Jakości - Będzin

Firma: IQS Polska Sp z o.o.

Gowork.pl

11-08-15

Będzin (śląskie)

części produkowanych w branży motoryzacyjnej. Istniejemy na rynku od 2003 roku realizując prace dla międzynarodowych koncernów i producentów części samochodowych i aut. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na (...)

Osoby bez doświadczenia od zaraz!

Firma: EUROKADRA SA

Gowork.pl

05-08-15

Będzin (śląskie)

tymczasowej w charakterze Magazyniera. Lokalizacja: Będzin Ilość wolnych wakatów: 10 Obowiązki: - obsługa wózków elektrycznych - kompletacja towaru - obsługa skanera magazynowego - załadunek, rozładunek towarów Wymagania: - (...)

Operator automatu tokarskiego cnc

Firma: PRECISION

Gowork.pl

03-08-15

Będzin (śląskie)

skrawania zatrudni pracownika produkcji na stanowisko operator automatu tokarskiego CNC. Osoba na tym stanowisko będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn CNC.Wymagana jest :- znajomość rysunku technicznego- znajomość sterownika Fanuc- umiejętność (...)

23-07-15

Będzin (śląskie)

przedsiębiorców rozliczających się na KPiR(nie obsługujemy spółek cywilnych, jawnych, z o.o.), przygotowywał deklaracje ZUS i podatkowe, rzetelnie kontaktował się z US i ZUS. Jesteś: doświadczony w prowadzeniu księgowości (...)

22-07-15

Będzin (śląskie)

OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA UPRAWNIEŃ DO OBSŁUGI WÓZKÓW JEZDNIOWYCH !!! Obowiązki: - kompletowanie towarów - obsługa wózków jezdniowych unoszących - obsługa skanera magazynowego Wymagania: -uprawnienia do obsługi (...)

Kompletacja towaru

Firma: EUROKADRA

Gowork.pl

20-07-15

Będzin (śląskie)

• Praca w systemie 3 zmianowym 6:00 / 14 : 00 / 22: 00 Oferujemy • Praca w pełnym wymiarze czasu • Możliwość przyuczenia i poszerzenia doświadczenia • Praca na rzecz rozpoznawalnej firmy z branży logistycznej Wymagania • Uprawnienia (...)

Kompletacja towaru

Firma: EUROKADRA

Gowork.pl

19-07-15

Będzin (śląskie)

Klienta prowadzi rekrutację osób chcących podjąć pracę tymczasową jako Magazynier Zadania • Kompletacja towaru według zamówień • Dostarczanie produktów do odpowiednich miejsc w magazynie • Praca ze skanerem magazynowym i (...)

Foliowanie palet - kompletacja towaru

Firma: EUROKADRA

Gowork.pl

14-07-15

Będzin (śląskie)

jezdniowych i skanera magazynowego - foliowanie towaru i inne prace magazynowe Wymagania: -uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych -aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna -gotowość do pracy w systemie zmianowym -dyspozycyjność od (...)

Magazynier - Preparator

Firma: Biznes Partner Sp. Z O.O.

Gowork.pl

14-07-15

Będzin (śląskie)

491Dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy Magazynierów z uprawnieniami na wózek widłowy.Miejsce pracy: BĘDZIN - ŁAGISZAZakres obowiązków:- Kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem,- Załadunek i rozładunek towarów,- (...)

 << 
12
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Będzin

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.