Praca Będzin

1 - 18 z 22 ogłoszeń

Spotkanie z niemieckim pracodawcą Elektryk/Hydraulik

Firma: Brasco Recruiment Ltd

Gowork.pl

29-01-15

Będzin (śląskie)

zainteresowanych pracą w Niemczech na spotkanie rekrutacyjne,  które odbędzie się w Katowicach, 10.02.2015r. Zapraszamy: Elektryków Hydraulików Wymagania dla elektryka: wykształcenie kierunkowe; kilkuletnie doświadczenie zawodowe przede (...)

Doradca klienta d/s prawnych

Firma: SERVITUTES.PL

Gowork.pl

29-01-15

Będzin (śląskie)

i dynamiczny rozwój , plan który realizujemy od 2012 roku! Oferujemy: - wynagrodzenie prowizyjne od 20% na start - możliwość wysokich awansów - materiały reklamowe - pomoc w budowie struktury informacyjnej oraz agencyjnej - nagrody - darmową ochronę (...)

Opiekun Klienta

Firma: Bank Pocztowy

Gowork.pl

28-01-15

Będzin (śląskie)

nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Bank Pocztowy S.A. w zwiazku z intensywnym rozwojem obszaru detalicznego poszukuje osób do pracy w Mikrooddziałach Banku na stanowisko:  OPIEKUN KLIENTA Miejsce pracy: Będzin   Osoba zatrudniona na tym stanowisku (...)

Będzin - KASJER/KASJERKA

Firma: Beetsma

Gowork.pl

27-01-15

Będzin (śląskie)

wykonywania pracy : BędzinZakres obowiązków:-obsługa kasy fiskalnej, terminala kart płatniczychOferujemy:-elastyczny grafik pracy - dostosowujemy go do Twojej dyspozycyjności (możesz wypracować dowolną ilość (...)

Magazynier preparator Będzin

Firma: EUROKADRA

Gowork.pl

26-01-15

Będzin (śląskie)

osób do pracy tymczasowej przy kompletacji towaru na magazynie w Będzinie Miejsce pracy: Będzin, ul. Świerczewskiego Zadania: - kompletowanie towarów według zamówień - obsługa skanera magazynowego - obsługa wózków jezdniowych (...)

sprzedawca małej gastronomii

Firma: STADION STREET FOOD

Gowork.pl

09-01-15

Będzin (śląskie)

osobę do pracy w małej gastronomii na stanowisku sprzedawcy. Wymagania: chęć do pracy,  dyspozycyjność, uczciwość, książeczka sanepidowska. Mile widziane doświadczenie w gastronomii, handlu lub obsłudze klienta. Oferujemy umowę o pracę. CV ze (...)

Praca dorywcza – przebudowa ekspozycji w sklepie

Firma: Dem`a Promotion Polska

Gowork.pl

07-01-15

Będzin (śląskie)

w dniu 26 stycznia,  rozpoczęcie pracy w godzinach porannych ( koło 7 - 8 godzin pracy) •             Pracowitość i nastawienie na perfekcyjne wykonanie (...)

Pracownik produkcyjny

Firma: SQS Sorting and Quality Services

Gowork.pl

17-12-14

Będzin (śląskie)

i komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedsiębiorstw głównie z branży Automotive, AGD i hydraulicznej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik produkcyjny Miejsce pracy: (...)

Specjalista ds. Jakości Customer Care

Firma: Progresso HR

Gowork.pl

15-12-14

Będzin (śląskie)

reklamacji klientów- udzielanie odpowiedzi, działań korygujących i zapobiegawczych (8D, 5W)- przeprowadzanie auditu procesu produkcyjnego- kontrola wymiarowa zakupionego towaru- definiowanie niezgodności, działań korygujących i zapobiegawczychWymagania:- (...)

Programista Firmware (w języku C)

Firma: Progresso HR

Gowork.pl

15-12-14

Będzin (śląskie)

Samodzielne opracowywanie oprogramowania firmware w języku C dla sterowników w urządzeniach do sprzętu AGD/ motoryzacji, • Organizacja architektury systemowej, • Ciągłe rozwijanie i debugowanie (...)

Projektant Elektroniki

Firma: Progresso HR

Gowork.pl

15-12-14

Będzin (śląskie)

elektronicznych, logik programowalnych, architektur mikroprocesorowych, pamięci zewnętrznych i wewnętrznych, • Dyspozycyjność do krótkich wyjazdów służbowych Mile widziane: • Znajomość technik interfejsowych board-to-board, • (...)

Spawacz

Firma: Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k.

Gowork.pl

11-12-14

Będzin (śląskie)

do przełożonego o zauważonych,zaistniałych nieprawidłowościach Wymagania: co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku - warunek konieczny aktualny certyfikat spawania (metoda 135) umiejętność (...)

10-12-14

Będzin (śląskie)

przy kompletacji towaru na magazynie w Będzinie Będzin NIE wymagamy doświadczenia. Wymagamy: • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna • aktualne badania psychotechniczne (mile (...)

AGENTÓW DS. ODSZKODOWAŃ

Firma: PRAEMIUM

Gowork.pl

04-12-14

Będzin

współpracownikowi z wysokiego wynagrodzenia. Oczekiwania: - dużej samodzielności i automotywacji - umiejętności zjednywania sobie ludzi oraz zdolności przekonywania ich do swoich argumentów - wysokiego poziomu kultury osobistej i empatii - (...)

Opiekun Klienta

Firma: Bank Pocztowy

Gowork.pl

02-12-14

Będzin (śląskie)

prostej i dostępnej bankowości w przyjaznym otoczeniu. Dbamy o przejrzystość produktów, procedur i komunikacji a także dążymy do stworzenia atmosfery pracy sprzyjającej rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Bank Pocztowy S.A. w zwiazku (...)

Magazynier preparator

Firma: EUROKADRA

Gowork.pl

30-11-14

Będzin (śląskie)

8252) dla swojego Klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku Magazynier-Preparator. Wymagania • książeczka Sanepidu • dyspozycyjność od zaraz, rzetelność i pracowitość • uprawnienia do obsługi (...)

Magazynier / Picker na Łagiszy

Firma: EUROKADRA S.A.

Gowork.pl

25-11-14

Będzin (śląskie)

25 osób Miejsce pracy: Będzin Łagisza Obowiązki: - kompletowanie towaru wg zamówień klientów na wyznaczonym składzie - obsługa wózków jezdniowych - obsługa skanera magazynowego lub zestawu słuchawkowego - foliowanie towaru i (...)

20-11-14

Będzin (śląskie)

na rzecz rozpoznawalnej, międzynarodowej firmy z branży logistycznej -pracę w systemie zmianowym -możliwość zdobycia cennego doświadczenia -umowę o pracę tymczasową Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie CV klauzulą na przetwarzanie (...)

 << 
12
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Będzin

Praca Kraków po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.